0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Зелено училище Хисаря
« -: 2.10.2012, 08:11 »
Зеленото ни училище ще е от 1.11 до 4.11 в хотел Аугуста Хисаря.
Кой ще ходи и кой не?


Информация:
Тази година, зеленото училище на СМГ за 5-ти клас ще е в град Хисаря, Спа хотел Аугуста.
Заминава се на 1-ви ноември четвъртък, а връщането е на 4.11 - неделя.
Заминаването ще е по-късно през деня - след състезанието Черноризец Храбър за да могат всички желаещи най-напред да се явят на състезание.
На отиване и връщане ще се мине през Сопот и Копривщица и ще се разгледат забележителностите на градчетата.
Цената е за 3 дни пълен пансион плюс пътя и е 175лв.
Няколко думи за хотела - спа хотел Аугуста е много голям - за около 1000 човека. Леко поостарял, но много удобен за деца. Има детски кът, надуваем замък, забавни игри и други неща. Външният басейн няма да работи по това време, но в хотела има огромен вътрешен басейн с водна пързалка. Основната част от вътрешния басейн е доста дълбока и не е ясно дали учителите ще пускат децата в нея - по-скоро не.
Детският басейн е с прилични размери, но е много плитък и много горещ. Водната пързалка също е отделена от дълбокия басейн и ще може да се ползва. Цените в хотела са умерени.
Децата ще спят по 3 в стая, може би едното дете ще е на допълнително легло. Не е уточнено в новата или старата част на хотела ще се спи.
Re:Зелено училище Хисаря
« Отговор #1 -: 4.10.2012, 12:18 »
Здравейте и благодарности за форума,

не съм от 5В, но синът ми - Павел Казаков е. Искам да го пратя, но нещо офертата ми се губи така, че нямам представа кой и кога ще събира парите..

*

KOD

Re:Зелено училище Хисаря
« Отговор #2 -: 4.10.2012, 15:25 »
Хм, нещо Павел е омешал :)
Алек донесе подробна разпечатана оферта в нас преди няколко дни, а вчера каза, че са ги питали (не знам кой) дали ще ходят.
Мога да сканирам и кача офертата вечерта като се прибера. Ако не забравя :)

За протокола - Алек не ще да ходи и ще пропуснем както винаги досега зелените училища :(

*

KOD