0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Предполагам, повечето деца са учили до 4-ти клас в относително близки за тях училища.
И сега... изведнъж е изскочил проблема с отиването и връщането.

Давайте идеи как се борите с него.

Моето дете сутрин пътува с такси на абонамент, а следобед се прибира самичко с градски транспорт.
Аз поне не виждам друг удачен вариант за първия срок. От втория... мисля да почне и в двете посоки да се оправя сам с градския транспорт.
Аз съм Севдалина, майката на Стоян. Сутрин го караме до училище - аз или съпругът ми, на връщане се прибира сам с автобус или метро. Каза ми, че няколко деца от класа ползват метрото от СУ. За втория срок планираме да отива до училище сам, а да го прибираме с колата, за да не пътува сам по тъмното.

Това май са единствените варианти...

Аз съм Севдалина, майката на Стоян. Сутрин го караме до училище - аз или съпругът ми, на връщане се прибира сам с автобус или метро. Каза ми, че няколко деца от класа ползват метрото от СУ. За втория срок планираме да отива до училище сам, а да го прибираме с колата, за да не пътува сам по тъмното.

*

Неактивен stela44

  • 4
  • Пол: Жена
    • Бебета
 Да обновим темата.
Догодина сме първолаци с моето дете, мисля да го карам с колата. Имам повечко свободно време и мога да се справя. Някак не съм на ти с това от толкова малък да се разхожда по улиците или метрото.
Дебелите бебета ги донася товарен щъркел. == Моиш ли да си представиш :D