0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Моля, подавайте тук сигнали за грешки в точките и рейтинговите изчисления в тазгодишната класация.
Здравейте, според мен има грешка в определяне на състезанията за рейтинга на  Михаил Димитров Василев 4 ОУ, 4 клас(пореден номер 200 в списъка). В колонката за рейтинг са избрани СМТ, Оли, ЕК, а би трябвало да бъдат: ЧХ, Оли, ЕК
89 (Чх)
63,83
40(СМТ)
54,67
80(ЕК)
66,94
20(оли)
95,45

*

KOD


*

KOD

Здравейте, според мен има грешка в определяне на състезанията за рейтинга на  Михаил Димитров Василев 4 ОУ, 4 клас(пореден номер 200 в списъка). В колонката за рейтинг са избрани СМТ, Оли, ЕК, а би трябвало да бъдат: ЧХ, Оли, ЕК
89 (Чх)
63,83
40(СМТ)
54,67
80(ЕК)
66,94
20(оли)
95,45

Готово.
Пак да кажа - само споменаването на проблем в тази тема гарантира решаването му. Куп мейли получих - ще се опитам да обърна внимание на всички, но ми е трудно да ги следя - по-добре ще е да описвате проблема тук.

Здравейте,не е въведен резултата от Оли. 10т на Ирина Карчинова от 43ОУ Благодаря!

*

KOD

Здравейте,не е въведен резултата от Оли. 10т на Ирина Карчинова от 43ОУ Благодаря!

Резултатът не влияе на класирането на детето - по-слаб е от другите три състезания, така че рейтинга на хлапето ще остане същия.
Някой ден ако не забравя ще го въведа за статистика.

Здравейте, обръщам се с молба да отразите в рейтинга на 4 клас резултата на дъщеря ми Анна Чавдарова Янкова от Сливница от Европейско кенгуру - 115т.. Прикачил съм служебна бележка от РИО София област, която получихме преди празниците. Благодаря!

Зравейте, моля да отразите в рейтинга на 4 клас резултата от СМТ - 28 т. на Мила Евлогиева Денкова от 74 СОУ. Благодаря!

Здравейте, моля да отразите в рейтинга на Силвия Илиева Димитрова(17 СОУ) точките от СМТ- 36т. В момента тя е под номер 586 с 0т. от СМТ.

Предварително благодаря!


*

KOD

Мм, не съм влизал отдавна и не съм видял корекциите.
Съжалявам, до края на седмицата ще ги нанеса

*

KOD

Изпуснатите резултати са нанесени в рейтинга

Здавейте! НЕ виждам рейтинга на Емилия Генчева Христова . Благодаря!

*

KOD

Здравейте.
И аз не го виждам :) Какво очаквате да направя, без да сте дали данни за детето...

Здравейте,
моля да коригирате рейтинга на дъщеря ми Мина Мишева от 20 ОУ. В момента са взети точките от ЕК вместо СМТ.
Поздрави

*

KOD

Здравейте,
Благодаря за напомнянето на *silvia* от БГ Мама.
Оправен е резултата както на Мина, така и на всички деца до място 300.
Погрешно взетите 3 от 4 състезания при някои деца се получиха, защото 3-те най-високи рейтинга са взимани преди обявяването на Tmin, а след въвеждането му при някои ученици настъпиха промени.
Сега всичко трябва да е ОК.

Здравейте, може ли да оправите и резултата на Калоян Йохан Йотов, който на СМТ има 34 точки, които не са нанесени в изготвеното от вас класиране.

Здравейте,
моля да отразите в рейтинга резултата на дъщеря ми Марина Петкова (17 СОУ ) от СМТ - 33т.Благодаря!


Калина Тодорова Станкулова изобщо не е включена в Рейтинга за СМГ