0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На две стъпки - избирате град и вече в извадката давате сортиране по клас...
`

Да, да, това го забелязах, но тогава трябва да вървим напред /или назад/ в страниците и класирането на децата от 6-ти и 7-ми клас не започва от 1-во число.
Както и да е. Благодаря.
Здравейте,
Желая Ви, много здраве и успехи през новата година.
Синът ми Георги Христов Димитров - Самоков, не се е явявал на пробен изпит (4 клас), а има нанесени 7 точки.
« Последна редакция: 4.01.2014, 21:26 от pen.d_va »

*

KOD

Ще оправя грешката при следващото нанасяне на данни.

Здравейте,

Имам следните въпроси:
Защо във вашия рейтинг се включват пробните изпити към СМГ, когато те не влизат като част от резултата, който е описан в Наредбата за прием в СМГ след 4ти клас?
Рейтинга тук влиея ли се от гореспоменатите пробни изпити?

Благодаря за отговорите и поздрави  :)

П.С. Въпросите ги задавам, тъй като "ние" не сме участвали в пробните изпити на СМГ и така се променя мястото в рейтинга тук.

*

KOD

Не, резултатите от пробните изпити са чисто информативни, не са важни и не влизат в рейтинга.

Здравейте, понеже в класирането от Салабашев е пропуснат Васил Валентинов Пирински -125СОУ, 6клас, той не присъства и във вашата класация. След запитване от моя страна , получих следния отговор :
 
Здравейте,
Резултата на Васко от Салабашев е : Васил Валентинов Пирински 6 125 СОУ 24

Поздрави,
Д. Генчева
Не че са кой знае колко точките, но мъничко ще качим рейтинга.Благодаря предварително

*

KOD

Ще бъдат нанесени следващия път като пипам по рейтинга.
« Последна редакция: 26.03.2014, 13:54 от КрИс »

Здравейте,
Синът ми Георги Христов Димитров - Самоков (4 клас) се яви на Кенгуру тук в града. Резултатът му е 110 точки и може да бъде проверен в ПГ Константин Фотинов. Моля ако е възможно да го имате в предвид и да го нанесете, когато нанасяте останалите резултати, за да следя рейтинга. Благодаря предварително.

погрешно нанесени резултати на Мария Десимира Велимирова Тонкова
на ЧХ - 86 точки
на МТ - 64 точки
на ЕК - 95 точки


благодаря

*

Неактивен Neda

  • 167
Виждам в рейтинга за 4-ти клас дете от Габрово. Може би е добре да се нанесе и резултата от ПМС за него.

*

KOD

Благодаря, да.
Предупредиха ме, че детето може да се бори за прием в СМГ, вкарах му резултатите и ПМС забравих, ще добавя

*

MrD

Благодаря, да.
Предупредиха ме, че детето може да се бори за прием в СМГ, вкарах му резултатите и ПМС забравих, ще добавя

Здравейте,

колко малък се оказва света и колко бързо се разпространява информацията. Много сме изненадани от това, което видяхме в днешният Рейтинг.

Поздрави

Крис,  Евгени Кайряков се яви със седмокласниците на ПМС и там получи точки, които даже му отредиха грамота, не съм му адвокат, но все пак мисля, че е редно поне да му напишеш точките в ранглистата за шести клас

*

KOD

Крис,  Евгени Кайряков се яви със седмокласниците на ПМС и там получи точки, които даже му отредиха грамота, не съм му адвокат, но все пак мисля, че е редно поне да му напишеш точките в ранглистата за шести клас
Да напиша точки на дете за състезание А, при положение, че то се е явило на състезание Б???
Това е пълен абсурд, не виждам здрава връзка за конвертиране на едното постижение в другото...
Следващата година, ако СМТ не участва в класацията някой ще поиска точки от СМТ да се запишат като резултат от Черноризец, защото детето се е явило на СМТ...
Моля, нека запазим логиката в тази територия, има достатъчно отвеяни места в мрежата за подобни идеи.
Класацията е статистическа извадка със значително по-полезни възможности от меренето на точки. Естествено, всеки може да я използва за каквото намери за полезно.
Следващата година друг шестокласник може да реши да се яви на състезание с 10 клас. Лошо няма, след като намира полза в това, но... какво общо има това с класацията на 6-класници за определени състезания?
Правилното становище е Кайряков да си получи резултата в класацията за 7-ми клас, където се е явил на състезание, нещо което не е направено, защото ми се струва неинформативно и безполезно.
Другият разумен вариант е да убедиш организаторите на състезанието да конвертират точките на детето, аз лично не се чувствам подготвен за подобна сметка...