0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, бихте ли нанесли резултата от ЕК на Виктор Владимиров Василев - 5 клас, СМГ - 125 т.
Здравейте, моля да бъдат нанесени резултатите на Геоорги Христов Димитров 20 точки и Калоян Георгиев Георгиев 16 точки от олимпиадата по математика 4 клас. Резултатите са изнесени в сайта на РИО София област. Благодаря предварително.

Струва ми се,че в класацията за 5 клас 85 и 611 Иван Иванов Петров е разменено може би заради еднакви и трите имена;)

*

KOD

Всички забележки до момента са оправени.

Ново:

4 клас
Резултатите от 3-ия пробен изпит в СМГ са въведени в рейтинга.
ВАЖНО - Изцяло променен рейтинг от областен кръг на Олимпиада по Математика.
Изненада от Самоков - Георги Христов Димитров е постигнал резултат от 20 точки - най-високия до момента в рейтинга беше 19.

Тоест, рейтинга от Олимпиада по Математика на всички деца е променен, новият е сметнат и на база на него е направен нов автоматичен избор на това, кои да са 3-те състезания, които да образуват предварителния рейтинг - при някои деца може да има промяна спрямо стария максимален резултат от 19 и Олимпиадата да отпадне като състезание за сметка на някое от 3-те други.

5 - 7 клас
Резултатите от математическия турнир Ак. Кирил Попов са въведени в националната класация на математиците в 5, 6 и 7 клас

Здравейте,
моля да поправите резултата на Борислав Евгениев Любенов, 6 клас от 75 т. на 125 т.
Може да видите резултата му от линка с официалното класиране за страна:
http://www.math.bas.bg/smb/kenguru/2014/kengouru_2014.htm


*

KOD

Здравейте,
моля да поправите резултата на Борислав Евгениев Любенов, 6 клас от 75 т. на 125 т.
Може да видите резултата му от линка с официалното класиране за страна:
http://www.math.bas.bg/smb/kenguru/2014/kengouru_2014.htm

Оправен е резултатът.



Здравейте!

Родител съм на Джемма Русева - 6 клас, МГ "Атанас Радев" гр. Ямбол. Вчера, установихме пропуск в рейтинговата класация за децата от Ямбол, т. е. не са отразени резултатите от ЕК. Антъни Господинов - 135 т., Джемма Русева -130 т. Даниел Данаилов -115 т. В поканата на "Академия 21" - Пловдив не фигурира Александра Георгиева Бамбалдокова - единствена с максимален брой от 150 точки. Изпратили сме мейл до "Академия 21" - Пловдив за коригиране на данните. Надявам се пропуските да бъдат отстранени.

Поздрави и успешен ден!
Р. Христова

*

KOD

Здравейте!

Родител съм на Джемма Русева - 6 клас, МГ "Атанас Радев" гр. Ямбол. Вчера, установихме пропуск в рейтинговата класация за децата от Ямбол, т. е. не са отразени резултатите от ЕК. Антъни Господинов - 135 т., Джемма Русева -130 т. Даниел Данаилов -115 т. В поканата на "Академия 21" - Пловдив не фигурира Александра Георгиева Бамбалдокова - единствена с максимален брой от 150 точки. Изпратили сме мейл до "Академия 21" - Пловдив за коригиране на данните. Надявам се пропуските да бъдат отстранени.

Поздрави и успешен ден!
Р. Христова

До края на седмицата ще нанеса резултатите

Здравейте!
Бихте ли коригирали рейтинга на Дилян Тодоров Павлов , СОУ "Христо Ботев", гр. Айтос, тъй като Дилян Тодоров Павлов и Делян Тодоров Павлов са едно и също лице.
Благодаря предварително.
 

*

KOD

Всички сигнали до момента са отразени в класацията.

*

Неактивен mvm

  • 1
Здравейте, резултатите  на Михаела Михайлова Първосолова -95 СОУ София -4 клас , не са обединени на едно , а фигурира на 2 места в рейтинга  - на 546 и 816- са само точките 95  от  ЕК.
Предварително Ви благодаря!

*

KOD

Здравейте, резултатите  на Михаела Михайлова Първосолова -95 СОУ София -4 клас , не са обединени на едно , а фигурира на 2 места в рейтинга  - на 546 и 816- са само точките 95  от  ЕК.
Предварително Ви благодаря!

Да, ще го оправя в близките дни

Здравейте! Възможно ли е да добавите в рейтинга точките от едно от състезанията на сина ми -от самото начало липсва, но не съм писала досега. Името му е Теодор Младенов Алексиев - СМТ -33 т. Благодаря!
« Последна редакция: 25.06.2014, 16:17 от КрИс »