0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Re:Европейско кенгуру 2014 - отговори
« Отговор #182 -: 24.03.2014, 22:17 »
Здравейте,

бих искала да помоля за задачите за първи клас.

margork@abv.bg
Re:Европейско кенгуру 2014 - отговори
« Отговор #183 -: 24.03.2014, 22:21 »
Здравейте, възможно ли е да изпратите и на мен задачите за първи клас на tonittka@yahoo.co.uk

Здравейте, възможно ли е да ми изпратите задачите за 3-4 клас на galia_m@yahoo.com  ?
Благодаря!
« Последна редакция: 25.03.2014, 09:52 от galetob »

Здравейте,
може ли да ми изпратите задачите за първи клас?
miglena_genova@abv.bg
Благодаря!

Ще Ви бъда благодарна,ако някой ми изпрати задачите за 5-6  клас от ЕК на имейл:
nikolica2002@yahoo.com
Аз бих могла да помогна със задачите от 2 клас.Ако някой ги търси,може да ми пише!

Ще Ви бъда благодарна,ако някой ми изпрати задачите за 5-6  клас от ЕК на имейл:
nikolica2002@yahoo.com
Аз бих могла да помогна със задачите от 2 клас.Ако някой ги търси,може да ми пише!

Моля за задачите за 2-ри и 3-4 клас от ЕК 2014. На имейл:kalinvatev1971@abv.bg.
Благодаря предварително!
« Последна редакция: 25.03.2014, 11:11 от kalinvatev »

Може ли да ми изпратите задачите за 2-ри клас на e-mail: suzzy88@abv.bg, благодаря предварително!!!

Здравейте,
Моля ако някой има задачите за първи клас от ЕК 2014 г.,да ми ги изпрати на allbena_simeonova @abv.bg
Предварително Ви благодаря за съдействието :)

Здравейте,може ли да ми изпратите задачите за 1 клас- galia.06@abv.bg.Благодаря.

*

Неактивен jph

  • 1
Здравейте и благодаря, че Ви има!
Търся задачи от ЕК 2014 за първи клас- hazarova64@abv.bg
Благодаря

Здравейте! Бихте ли ми пуснали задачите за първи клас от събота на irina_stavreva@abv.bg? Благодаря Ви

Здравейте, току що се регистрирах. Накой може ли да ми изпрати задачите за 1-ви клас от ЕК на koko75@mail.bg. Благодаря ви предварително!

Здравейте,моля ако някой има задачите за първи клас от Европейско кенгуро 2014 да ми ги изпрати на neda79@abv.bg
Предварително благодаря.