0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте
Бихте ли ми изпратили задачите за 1 клас от Европейско кенгуру 2014.Предварително благодаря.keri_b@abv.bg
Резултат 85 точки на първокласник, допуска ли се до национален кръг? Има ли някъде инфо - кога и къде ще е той? Благодаря предварително за помощта!

Резултат 85 точки на първокласник, допуска ли се до национален кръг?
Принципно е възможно.
Зависи от броя на децата с 90 и 85 като цяло в страната. Миналата година са допуснали и деца с 80 точки. Общият брой допуснати първокласници е бил 40.
Сега погледнах, че само в една от софийските секции общият брой деца с 90 и 85 точки е 40, така че най-вероятно ще допуснат децата с максимален резултат.

Има ли някъде инфо - кога и къде ще е той?

7 юни. Обикновено в СМГ - София.
« Последна редакция: 14.04.2014, 19:58 от Дидева »

Здравейте,
можете ли да ми изпратите задачите за 2 клас sofka_jankova@abv.bg
« Последна редакция: 17.04.2014, 16:35 от simba1 »

Здравейте, знаете ли кога най-после ще публикуват задачите от кенгуруто, мина вече 1 месец, искам да пререшим задачите за 2-ри клас?

Здравейте! Преди малко се регистрирах с молба ако може някой да ми прати задачите за 4 клас на европейското генгуру 2014г. на   merry1973@abv.bg . Благодаря предварително!

Какво става с националното класиране на Европейско кенгуру и списъка на предложените за участие в национален кръг?

*

KOD

Какво става с националното класиране на Европейско кенгуру и списъка на предложените за участие в национален кръг?

Линк към националното класиране има в първи пост на темата за резултати от ЕК 2014:
http://forum.alekdimitrov.com/index.php/topic,59451.0.html

А участниците в националния кръг... все още не са определени.