0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Понеже работя близо до СМГ и пак отидох и изненада резултатите други  :yikes
Добре, че снимах и двата пъти иначе щяях да съм решила, че съм полудяла
ЧХ - 133 - 35
СМТ - 74 - 5
Олим 18- 0
Ек 120 - 25
*

KOD

Хм, преди малко получих други данни за коефициентите:

ЧХ мин - 35
ЧМ макс - 133

СМТ мин - 5
СМТ макс - 74

ЕК мин - 25
ЕК макс 120

Оли мин - 0
Оли макс - 18


Ще изчакам докато се потвърди от няколко места кои са официално приетите.

Тези вторите са странни в частта си за Олимпиадата - максимален резултат - 18 точки...

Това означава, че за финалния изпит ОМТ не са се записали:

Георги Христов Димитров   Самоков   20 точки,
Мартин Даниел Копчев   Габрово   19 точки,
Димитър Росенов Русев 118 СОУ 19 точки

Мартин Копчев го няма в списъците, и погледнах срещу името Георги да пише Самоков, но също не видях

*

KOD

Да, за Мартин разбрах, че няма да участва.

Но според мен, родител на детето от Самоков преди време беше споменал, че ще се бори за прием в СМГ, а остава и резултата на детето от 118 СОУ ?
Малко е объркано, трябва да изчакаме.

Някой ако гледа списъци, моля да провери дали фигурира някое от тези две имена:
Георги Христов Димитров   Самоков
Димитър Росенов Русев 118 СОУ


Ако има, точките не са верни...

« Последна редакция: 16.06.2014, 18:19 от КрИс »

Георги Христов Димитров е записан за състезанието. Не знам какъв е проблемът. Ще проверя едва в четвъртък защото по рано нямам възможнот.

*

KOD

Такаа, в снимките, които Албена ми изпрати, Димитър Росенов Русев наистина не фигурира.

Но детето от Самоков е записано за участие:


Тоест, имаме 2 варианта:

1. Объркал съм при въвеждането и информацията ми, че Георги Христов Димитров от Самоков е с 20 точки от Олимпиадата не е вярна. Моля, ако някой има резултати от Самоков да потвърди.
2. Има грешка в изчисленията на СМГ и максималния резултат от Олимпиадата трябва да е 20 точки, а не 18.


Здравейте, моля да бъдат нанесени резултатите на Геоорги Христов Димитров 20 точки и Калоян Георгиев Георгиев 16 точки от олимпиадата по математика 4 клас. Резултатите са изнесени в сайта на РИО София област. Благодаря предварително.

Това е сигнала за 20-те точки, който съм получил. Нямам спомен дали съм проверявал навремето, към момента не мога да открия резултати в това забутано РИО...
« Последна редакция: 16.06.2014, 18:49 от КрИс »

Току що разговарях с госпожа Шаркова. На Георги Христов Димитров са пропуснали да въведат резултатите от олимпиада и ЕК.

*

KOD

Ами да гледат рейтинга, само паника се създава :)


Тоест, можем да приемем почти официално, че коефициентите са:
ЧХ мин - 35
ЧМ макс - 133

СМТ мин - 5
СМТ макс - 74

ЕК мин - 25
ЕК макс 120

Оли мин - 0
Оли макс - 20


Така ли?

*

KOD

Ще изчакам малко, ще погледам Португалия - Германия и ще въведа новите предполагаеми мин и макс коефициенти в рейтинга.
Тоест, към 22 часа ще имаме финална версия на предварителната подредба.

Ами да гледат рейтинга, само паника се създава :)


Тоест, можем да приемем почти официално, че коефициентите са:
ЧХ мин - 35
ЧМ макс - 133

СМТ мин - 5
СМТ макс - 74

ЕК мин - 25
ЕК макс 120

Оли мин - 0
Оли макс - 20


Така ли?
Да така е. Не знам кога ще направят корекция.

*

KOD

В случая е важно корекцията да се направи в рейтинга на сайта...
Ще е готова час след мача - към 22 часа. Сега ако сменяте ръчно рейтинга през формите ще има малко бъгове, за чиста класация трябва да изчакате малко.


*

Неактивен kat33

  • 41
Някой може ли да напише отговорите на задачите от омт в смг да ги сверим.Много трудни са били тази година.

1. Поздравления за модератора на сайта! Регистрирах се само за да мога и аз да помогна на това което той прави.

2. Според мен отговорите са:

Модул 1: 1В, 2В, 3Б, 4В, 5Б, 6В, 7А, 8Б, 9Б, 10Г, 11В, 12Б, 13Б, 14А, 15Г, 16 - 400см2, 17 - 1997, 18- 10, 19-12, 20 - 21.
Модул 2: зад. 1 т.А - 10000, т.Б - 4м/с, т.В. Не съм сигурен но мисля че е 160с, т.г не съм решавал.
зад2 - т. А 208см2, т.Б - 16, т.В 100 правоъгълника, 114 квадрата.

Успех на всички млади таланти!  :ole