0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Neda

  • 167
Благодаря за усилията.
Добре ли са въведени точките от ПЧМГ ?
В 4-ти клас победителят е с 39т., а не ги видях срещу името му.
« Последна редакция: 8.06.2014, 19:43 от Neda »
*

Неактивен kat33

  • 41
Може ли някой да ми каже  отговорите от вторият модул по математика в смг  на 8.06.2014 да ги сверим.

*

KOD

Благодаря за усилията.
Добре ли са въведени точките от ПЧМГ ?
В 4-ти клас победителят е с 39т., а не ги видях срещу името му.

Въведени са. Всички без победителя, бях го забравил :)

*

Неактивен kat33

  • 41
Искам да попитам дали някой знае дали резултатите от  4 пробният изпит  ще бъдат изнесени в смг.

Може ли някой да ми каже къде мога да намеря задачите от 4-ти пробен изпит в СМГ за 4 клас? 8.06.2014г.
« Последна редакция: 9.06.2014, 18:16 от gobalt »

*

KOD

Може ли някой да ми каже къде мога да намеря задачите от 4-ти пробен изпит в СМГ за 4 клас? 8.06.2014г.

От непроверен от мен линк в БГ Мама:
http://dox.abv.bg/files/dw?a=97bfe87459
Благодарностите за задачите отправяйте към mst

*

Неактивен Neda

  • 167
Искам да попитам дали някой знае дали резултатите от  4 пробният изпит  ще бъдат изнесени в смг.

Би трябвало в петък да ги качат на сайта. Също така ги разлепват във фоайето.

*

Неактивен kat33

  • 41
Може ли някой да ми каже дали днес ще качът на сайта на смг списъка с рейтинга на учениците от 4 кл.

Залепени са в сградата. ЧХ мин - 14, ЕК мин 20, само това май са промените

*

KOD

О, моля кажете всички минимални и максимални ако са обявени официално за да получим действителното класиране

Максимални резултати  има на всички състезания (т.е е както при теб), Тмин на олим е 0 И Тмин на СМТ е 0. Тоест според това, което видях само минимумите на ЧХ и ЕК са променени

*

KOD

Максимални резултати  има на всички състезания (т.е е както при теб), Тмин на олим е 0 И Тмин на СМТ е 0. Тоест според това, което видях само минимумите на ЧХ и ЕК са променени

Хм, на СМТ 0.. Странно.
Максималните резултати сважни, моля за потвърждение.

Например, по последна информация, детето от Габрово няма да кандидатства в СМГ.
Следователно, на Черноризец Храбър остава само едно дете с резултат 133 - Георги Дианов Динков. Ако той се явява, максимума ще е 133, ако не - 129...
Също и с Олимпиадата - Ако  Георги Христов Димитров от Самоков се явява, максимумът ще е 20, иначе 19.


Нека да повторим, а вие да потвърдите:

ЧХ мин - 14
ЧМ макс - 133

СМТ мин - 0
СМТ макс - 74

ЕК мин - 20
ЕК макс 120

Оли мин - 0
Оли макс - 20


Това ли са официално обявените стойности в списъка?

Уф сори, ама от бързане не съм погледнала, но като ми обърна внимание като че ли на снимката се виждат 19 на олимпиадата за максимум, на ЧХ е 133 това го видях със сигурност.

*

KOD

Хм, ок, ще чакаме потвърждение.
Трябва да са точни коефициентите, защото предизвикват размествания.
Някой ако има информация за детето от Самоков с 20 точки - дали ще участва, моля да пише. Да не се окаже, че в сметките на СМГ има пропуск и сда написали 19, а трябва да е 20. Там е усложнен случая, защото детето е от Самоков и може да бъде пропуснато.

« Последна редакция: 16.06.2014, 17:39 от КрИс »