0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #84 -: 9.06.2015, 08:57 »
Аз затова още през април писах във форума на сайта Ви, за да разбера точно това, но щом Дидева ми отговори, че и тя ще чака за Габрово, затова се успокоих, все пак фамилията е знакова, не знам с какво се занимава тази жена, но е много в час, така че, Крис, извинявам се, но ако и тя го потвърди, тогава ще повярвам... :)
Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #85 -: 10.06.2015, 14:03 »
Явно Крис ще излезе прав.

*

Неактивен Деска

  • 33
  • Пол: Жена
Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #86 -: 10.06.2015, 17:37 »
Не знам кой крив и кой прав ,но да споделя нещо ... На родителска среща в МГ -Варна беше зададен въпрос към директора може ли на този етап да стане записване за АМС, защото  родителката не видяла обявата на сайта им ,която си  е там много овреме ама нейсе  и беше много настоятелна. Директора обясни кога е била пусната обявата и накрая завърши с думите "Няма невъзможни неща" и с лека усмивка ,казваща "ще се разберем после"  :ole

Та Г-жо Георгиева може по-настоятелно да се поинтересувате с въпроси към организаторите обаче!  :)

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #87 -: 16.06.2015, 19:04 »
В Русе няма предварително записване. Буквално входът е свободен на 30.07. Това е много удобна организация за местните почитатели на състезанието.

За Варна и аз се интересувах, но ми отговориха, че записването на този етап не е възможно, освен ако в деня на състезанието някой пропусне да се яви...

Моят състезател много се е амбицирал - след миналогодишното второ място локално сега иска да е пръв, но в международен план :) дори и да не се случи, вече усещам как задобрява с английския.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #88 -: 17.06.2015, 20:11 »
Как може в Русе да няма записване? Нали се заплаща такса, която до определена дата трябва да се преведе на организаторите в Австралия?

*

Неактивен dalia

  • 80
Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #89 -: 18.06.2015, 20:50 »
Как може в Русе да няма записване? Нали се заплаща такса, която до определена дата трябва да се преведе на организаторите в Австралия?
  В Русе ще могат да се състезават само деца от Русенска област . /Това е информация, която ми дадоха по телефона от СМБ Русе/
« Последна редакция: 18.06.2015, 20:55 от dalia »

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #90 -: 18.06.2015, 21:24 »
Ние миналата година ходихме в Русе, т.к. в нашия град не се организира и нямаше проблем. Това твърдение определено ме притесни, защото аз знам, че не се изисква никакво записване, а се отива на място. Остава сега да останем излъгани. Трябва да се обадя утре.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #91 -: 18.06.2015, 22:43 »
Ние миналата година ходихме в Русе, т.к. в нашия град не се организира и нямаше проблем. Това твърдение определено ме притесни, защото аз знам, че не се изисква никакво записване, а се отива на място. Остава сега да останем излъгани. Трябва да се обадя утре.
В обявата на сайта на СМБ - Русе не виждам да има ограничение. Но пък пише, че е безплатно за русенските участници.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #92 -: 18.06.2015, 23:23 »
Във Варна , поне до сега таксите ги връщаха , ако детето се яви на състезанието. Вземаха се предварително, защото в началото се записват доста деца, а впоследствие повечето не се явяват, а на тези, които им се ходи на състезанието не могат да отидат.Преди две години ходихме във Варна и имаше деца, които изчакваха дали има свободни места.

*

Неактивен Racheva

  • 1
  • Пол: Жена
Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #93 -: 19.06.2015, 10:33 »
Здравейте!
Благодарна съм на майката на състезател (с потребителско име Pomakova), че ми се обади по телефона и ме насочи към този форум. Ще ми се да внеса яснота по отношение на провеждане на състезанието в град Русе. На сайта на СМБ - Секция Русе е изнесена информация за така нареченото (от всички нас) състезание "Австралийско кенгуру". Моля, проследете линка: http://smb-ruse.com/
Да, в Русе няма записване. Всички деца, които участваха миналата година (та и по-миналата) и не са от нашия град, очакваме отново да се явят при нас. Тези, които искат да се включат в състезанието и не са от град Русе, моля да се обадят по телефона и да заяват участие.
Да, в Русе всички деца (независимо от кой град са) ще участват безплатно. Така е било и така ще бъде и през тази година.
На всички участници желая успешно представяне. Топло и усмихнато лято за всички нас!
« Последна редакция: 19.06.2015, 11:24 от Racheva »

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #94 -: 19.06.2015, 12:26 »
Тогава Академия 21 век в Пловдив защо събира такси от 17 лв? Описано е подробно на сайта им - 9.4 австр. Долара+таксата за превеждане до Австралия. Започвам да се питам еднакви задачи ли ще решават децата?

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #95 -: 19.06.2015, 12:55 »
Може ли да споделите как е в другите градове? Има ли такса?

*

KOD

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #96 -: 19.06.2015, 13:11 »
Таксата ли е най-важното...
Доколкото знам, до определена бройка участници от една държава участват безплатно. Безплатно - по отношение на такси от Австралия, но все пак трябват пари за организация, квестори, зала и в България.
Над тази бройка вече има и такса от Австралия. Различни СМБ си организират и разпределят разходите по различен начин.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #97 -: 19.06.2015, 15:00 »
Таксата не е най-важното, но ми стана интересно - за Пловдив организатор е академията, а не СБМ.