0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #98 -: 19.06.2015, 15:16 »
Таксата не е най-важното, но ми стана интересно - за Пловдив организатор е академията, а не СБМ.
Точно затова имат такава такса. Доколкото ми е известно, тази година такса няма в Габрово, Русе и Ямбол. Във Варна има депозит от 10 лв ( може и да греша сумата), като целият или част от него се връщат в деня на състезанието. В Бургас и София също има такса. В предходни години състезанието беше безплатно ( не знам как е било в Пловдив), но поради нарасналия интерес беше въведена такса, тъй като СМБ осигурява безплатното участие на определен брой ученици.
Не виждам нищо странно. Дори за местните състезания таксите варират в различните градове.
Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #99 -: 23.07.2015, 14:07 »
Здравейте, има ли информация на 30.07 къде и от колко часа за София ще се провере AMC?

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #100 -: 23.07.2015, 14:35 »
Състезанието е на 30 юли 2015 (четвъртък). Участниците от София трябва да се явят в 9:30 пред Факултета по математика и информатика, бул. Джеймз Баучър 5.   

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #101 -: 24.07.2015, 12:52 »
Дидева, а знаеш ли дали в Габрово е с предварително записване? И тези приказки за деца от района, все едно не може детето да е на почивка, или при баба си, странно ми е такова ограничение.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #102 -: 24.07.2015, 14:20 »
Дидева, а знаеш ли дали в Габрово е с предварително записване? И тези приказки за деца от района, все едно не може детето да е на почивка, или при баба си, странно ми е такова ограничение.
До миналата година беше без записване. Тази година са правили някакви списъци в ПМГ, но не знам по кое време точно ( било е преди 10 юни със сигурност). Аз лично записах сина си в началото на юни, като изпратих мейл до СМБ - Габрово ( понеже той  е софийски ученик :) ) Знам, че има още участници от други населени места, които са направили същото.
Има време до четвъртък. Ако проявявате интерес, може да пишеш до габровските организатори. Най-малкото ще разбереш има ли свободни места.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #103 -: 27.07.2015, 11:53 »
Състезанието е на 30 юли 2015 (четвъртък). Участниците от София трябва да се явят в 9:30 пред Факултета по математика и информатика, бул. Джеймз Баучър 5.   
Тази информация сигурна ли е, защото не мога да се свържа с никой в СМБ , а във ФМИ се свързах , но една любезна госпожа ми обясни , че нищо не знае и да звънна в Деканата-и там обаче никой не отговаря на телефона. Вие откъде получихте информация за място и час на провеждане в София?

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #104 -: 27.07.2015, 12:04 »
В сайта на.....

Това е чудесно, вярвам, че и в много други сайтове, в това число и в първия пост на тази тема е публикувана всичката необходима за състезанието информация.
Крис
« Последна редакция: 27.07.2015, 12:27 от КрИс »

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #105 -: 27.07.2015, 16:50 »
Тази информация сигурна ли е, защото не мога да се свържа с никой в СМБ , а във ФМИ се свързах , но една любезна госпожа ми обясни , че нищо не знае и да звънна в Деканата-и там обаче никой не отговаря на телефона. Вие откъде получихте информация за място и час на провеждане в София?

Попитах в Института по математика и механика на БАН. Днес бе повърдена информацията и от нашия математик.   

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #106 -: 28.07.2015, 22:54 »
Извинете имате ли някаква информация за провеждането на състезанието в Бургас?

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #107 -: 29.07.2015, 12:37 »
Има време до четвъртък. Ако проявявате интерес, може да пишеш до габровските организатори. Най-малкото ще разбереш има ли свободни места.
Дидева, мерси много! Да, свързах се и имаше място. Друг е въпросът дали ще има кой да закара девойката от Търново до Габрово. Но да се организират, аз моята работа я свърших.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #108 -: 30.07.2015, 14:23 »
Кенгурото мина, чакаме коментари.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #109 -: 30.07.2015, 18:32 »
При нас май е зле положението - като почнем от това, че 40+40= 90 - ще видим. ....
Ако някой желае може да сравним от 26-30 5-6 клас.
Разбрах от сина ми, че две от задачите на 7-8 са съвпадали с нашите - 28 и 29.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #110 -: 30.07.2015, 19:01 »
Моята девойка не е отишла. Палечко, ако са давали задачите, да помоля да ги снимаш? Иначе традиционно е много трудно да се прогнозира тук кое е "слабо" представяне. Обикновено изненадите са положителни.

Re: Австралийско Кенгуру - AMC
« Отговор #111 -: 30.07.2015, 20:07 »
Палечко, ние нямаме задачите-  иначе девойката казва, че може да възстанови отговорите, ако ги види. Ако ги имате, пусни ги насам. За сега е почти сигурна, че 28-ма и е грешна.