0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Замислих се върху съобщението на организаторите в официалния ФБ на състезанието по повод обявяването на резултатите  и се опитах да намеря скрития смисъл в него.
Учудващо, намерих го - заради това съобщение се присетих за отговора на мистър Wong Ka Lai от организационния комитет на PMWC  на въпроса ми кога ще бъде достъпна информация за състезанието в Хонг Конг.
И воала, благодарение на днешното съобщение видях, че на сайта на PMWC месец и половина след края на състезанието вече има публикувана информация и снимки - може да ги разгледате докато чакаме резултатите от Боевете в Созопол.
« Последна редакция: 4.09.2014, 22:42 от КрИс »
Утре на голям финал в групата 6-7 клас са двата отбора на СМГ от бъдещи седмокласници ! :bravo
« Последна редакция: 5.09.2014, 17:36 от КрИс »

*

KOD

Утре на голям финал в групата 6-7 клас са двата отбора на СМГ от бъдещи седмокласници ! :bravo

Браво.
Някакви отзиви за времето? Новините както винаги предполагам са силно пресилени?

Според сина времето в момента не е лошо.

*

Неактивен Ant12

  • 234
Днес, в групата 8/9 клас, Еднорог са извоювали убедителна победа срещу СМГ 8-1 и отиват на финал. Поздравления за Еднорог и успех утре!  

P.S. Забравих да добавя, че се очаква другият финалист в групата да бъде СМГ 9-2 или МГ Варна.
« Последна редакция: 5.09.2014, 21:48 от Ant12 »

Аз, понеже не съм много в течение на това състезание, да попитам.
В програмата, която видях, за петък пишеше - състезание четвърти тур.
А в един друг сайт и ФБ страница упорито пише, че вчера са се провеждали полуфинали.
Да не са променили регламента в последния момент или аз нещо не съм доразбрала?

*

Неактивен MIG

  • 2
С изключение на първия ден, журито прилагаше "дирижиран" жребий, а вчера до 21.00 часа не се знаеше кой се класира за финалите и каква е схемата.

В група 6/7 клас:
- за 1-во и 2-ро място се "борят" СМГ 7-1 (8 т.) с/у СМГ 7-2 (7 т.)
- за 3-то и 4-то място "играят" ПМГ Бургас-1 (6 т.) с/у ПМГ Бургас-3 (6 т.)
Следват:
- 5 т.
ПМГ Бургас-2
ПМГ Бургас-4
- 4 т.
ПЧМГ 1
СМГ 6-2
107 ОУ
МГ Варна
- 3 т.
София 125-Б
ПМГ Бургас-5
- 2 т.
СМГ 6-1
София 125-А
- 1 т.
Силистра
- 0 т.
Добрич

*

Неактивен vesii

  • 59
Като цяло времето не беше зле, но доста валя. Дори и при самите състезатели липсваше информация до последния момент. И този път не мина без нагласени точки от страна на журито, но въпреки това беше забавно. За темите от 6-7 клас мога да кажа, че не бяха особено трудни и изискваха правилна стратегия. Имате ли пълна информация относно изиграните срещи и капитаните на различните отбори.

*

KOD

Победители от Математически Боеве 2014:

6 - 7 клас:
Победител: СМГ 7-1 (Деница Павлова, Борислав Любенов, Александър Василев, Ханг Хоанг Та, Иво Петров, Димитър Христов)

8 - 9 клас:
Победител: СМГ 9-2 (Калоян Алексиев, Кирил Бангачев, Кристиян Димитров, Александър Ангелов, Никола Иванов, Ивета Македонска)

10 - 12 клас:
Победител: Пловдив и приятели (Мирослав Маринов, Петър Гайдаров, Кристиян Георгиев - ОМГ Пловдив; Цветомир Михайлов, Мария Делякова - СМГ; Любен Личев - МГ Плевен)
« Последна редакция: 7.09.2014, 20:05 от КрИс »

*

KOD

Моля, ако някой има задачите и решенията от тазгодишните боеве да ми ги прати на kris.dimitrov@gmail.com
Ще бъде полезно за подготовката за Математически Боеве 2015 след година.

Победители от Математически Боеве 2014:

6 - 7 клас:
Победител: СМГ 7-1 (Деница Павлова, Борислав Любенов, Александър Василев, Ханг Хоанг Та, Иво Петров, Димитър Христов)

8 - 9 клас:
Победител: СМГ 9-2 (Калоян Алексиев, Кирил Бангачев, Кристиян Димитров, Александър Ангелов, Никола Иванов, Ивета Македонска)

10 - 12 клас:
Победител: Пловдив и приятели (Мирослав Маринов, Петър Гайдаров, Кристиян Георгиев - ОМГ Пловдив; Цветомир Михайлов, Мария Делякова - СМГ; Любен Личев - МГ Плевен)
Вместо Иван Николов в отбор СМГ 7-1 участваше Димитър Христов
« Последна редакция: 7.09.2014, 20:05 от КрИс »

*

KOD

Вместо Иван Николов в отбор СМГ 7-1 участваше Димитър Христов

Оо, мерси за забележката и извинения към Димитър, че съм го пропуснал, сега ще оправя.

*

KOD

Никой ли не може да помогне със задачи и решения от 5-ия Фестивал на младите математици :( ?