0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
Георги Николаев Илиев от 41ОУ е 3-ти клас, така че можете да го премахнете от рейтинга на четвъртокласниците (участието и точките от областния кръг на НОМ за 4-ти клас са си реални, но този рейтинг ще ни интересува догодина).  :smiley:
Здравейте ! Моля да включите в рейтинга за 4 клас резултата от НОМ - Областен кръг на Владимир Огнянов Генковски - VIII СОУПЧЕ ,,Ал. С. Пушкин" - град Варна .


Мисля, че ако се добавят резултатите от Варна и Бургас, които вече са налични, ще стане още по-ясна картинката. Много ценна информация. Благодаря за труда, който полагаш вече повече от три години!

*

KOD

Резултатите от Варна са добавени.
Тези от Бургас - не съм видял, че са налични, може ли линк?

http://rioburgas.org/Олимпиади_състезание_и_конкурси  От сайта на РИО Бургас. За шести клас не виждам да са вкарани на варненци точките от НОМ. Само за пети клас ги има.
« Последна редакция: 21.02.2015, 12:38 от D-Ivanova »

*

KOD

http://rioburgas.org/Олимпиади_състезание_и_конкурси  От сайта на РИО Бургас. За шести клас не виждам да са вкарани на варненци точките от НОМ. Само за пети клас ги има.

Уф да, пропуснал съм баш топ резултатите за 6-ти клас, Варна :)
Нанесени са, тези от Бургас - също.

В класирането за 6 клас независимо от това по кой рейтинг избирам, изкарва на първо място едно дете с по-малко точки.


*

KOD

В класирането за 6 клас независимо от това по кой рейтинг избирам, изкарва на първо място едно дете с по-малко точки.

Да, мерси.
Нещо съм омазал на последния ъпдейт на базата, вечерта ще го оправя

Тодор Кунчев от 5 клас, СМГ, е записан в РИО като Теодор Кунчев.
Моля да му прибавите резултата от ОЛИ.
Благодаря!

Не е въведен резултатът на Кристиян Валентинов Петков 6 клас от СОУ "Васил Левски" гр. Русе от областния кръг на олимпиадата - 6 точки! В протокола от РИО Русе е записан Кристиан Валентинов Петков.Отново му е объркано името! Миналата година на едно от състезанията имахме пак такъв проблем.

*

KOD

Всичко споменато е оправено.

Благодаря, Крис.
Габрово нямат ли още резултати?
« Последна редакция: 21.02.2015, 23:15 от *Ирина* »