0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Има една малка техническа грешка в рейтинга за 4 клас. Името на дете е изписано Мартин Райков Стоянов 55 СОУ. Правилното изписване е Мартин Войков Стоянов 55 СОУ и има резултат и от Първия пробен изпит в СМГ - 33 т.

*

KOD

Здравейте! Има една малка техническа грешка в рейтинга за 4 клас. Името на дете е изписано Мартин Райков Стоянов 55 СОУ. Правилното изписване е Мартин Войков Стоянов 55 СОУ и има резултат и от Първия пробен изпит в СМГ - 33 т.


Поправено е

*

KOD

Замислих се, като че ли трябва да се направят дребни промени в рейтинг 2 за 7 - 12 клас?
Това е рейтинг, който касае определяне на разширени национални отбори.
Като че ли от него трябва да отпаднат:
1. Областен кръг на Олимпиада по Математика за всички класове
2. Есенен Математически Турнир за 7 и 8 клас

Разбира се, двете състезания ще продължат да участват в Рейтинг 1, но като че ли трябва да се направят гореописаните промени в Рейтинг 2?

Някакви мнения?

Замислих се, като че ли трябва да се направят дребни промени в рейтинг 2 за 7 - 12 клас?
Това е рейтинг, който касае определяне на разширени национални отбори.
Като че ли от него трябва да отпаднат:
1. Областен кръг на Олимпиада по Математика за всички класове
2. Есенен Математически Турнир за 7 и 8 клас

Разбира се, двете състезания ще продължат да участват в Рейтинг 1, но като че ли трябва да се направят гореописаните промени в Рейтинг 2?

Някакви мнения?

Би било по-полезно.

За областния на олимпиадата съм напълно съгласна. Но какъв е проблемът с ЕМТ? На страницата за националните отбори на СМБ вече има рейтинг, в който 7-8 клас присъстват именно с резултатите от него.
От друга страна вече е почти средата на състезателната година, не е много уместно правилата да бъдат променяни.
Ти си решаваш, де. И идеята, и трудът са изцяло твои.

*

KOD

1. И какво общо има ЕМТ със 7 и 8 клас при определяне на каквото и да е??
2. Правила...? Нека да уточним нещо :)  Правила имат състезанията.
Класациите, които се правят целят само и единствено удобство, статистика и достъпни данни от настоящето и миналото.
Термини като Рейтинг 1,2,5 имат смисъл дотолкова, че спестяват няколко минути.
Те не добавят нова информация и от тях не зависи нищо, функцията им е да са максимално удобни.
Областният на Олимпиадата си е за Рейтинг 1,не знам защо съм го вписал и в 2 преди време.
ЕМТ честно казано не знаех за какво ще важи. В случая, няма отношение ако не бъркам към 7 и 8 клас и затова ми се струва по-удачно да участва само в Рейтинг 1?

ПП - всички обсъждани промени касаят само и единствено начина на образуване на колонката Рейтинг 2.
Иначе ще ги има разбира се  резултатите и от двете обсъждани състезания, както и ще влизат в основния Рейтинг 1.

ПП - Но това, което казваш наистина е инересно.
Защо всъщност е включен ЕМТ в официалния рейтинг за 7 и 8 клас? Имаш ли представа по какъв начин участва? Според това, което съм чел, ЕМТ се взима предвид за БОМ и EGMO, а нито едно от тези две състезания не е подходящо за 7 - 8 клас?
« Последна редакция: 11.12.2014, 00:02 от КрИс »

Здравейте,
не е въведен резултата на дъщеря ми Веселина Николаева Иванова - 5 клас, ПМГ Бургас от математически турнир "Иван Салабашев".

*

KOD

Здравейте,
не е въведен резултата на дъщеря ми Веселина Николаева Иванова - 5 клас, ПМГ Бургас от математически турнир "Иван Салабашев".

Добавен е.

Здравей,в рейтинга е изпуснат резултата от "Салабашев"на Никола Бачовски-6 клас,СМГ

В рейтинга не е нанесен резултатът на Георги Христов Димитров (5 клас от Салабашев 36 точки). Явил се е в НПМГ, може би затова в националната класация пише София вместо Самоков. Благодаря предварително и весели празници!!!

*

KOD

Здравей,в рейтинга е изпуснат резултата от "Салабашев"на Никола Бачовски-6 клас,СМГ
В рейтинга не е нанесен резултатът на Георги Христов Димитров (5 клас от Салабашев 36 точки). Явил се е в НПМГ, може би затова в националната класация пише София вместо Самоков. Благодаря предварително и весели празници!!!

Добавени са, Весела Нова Година.

  Петър Пламенов Петров 6 клас Силистра не е въведен резултата от Иван Салабашев

*

KOD

  Петър Пламенов Петров 6 клас Силистра не е въведен резултата от Иван Салабашев

Добавен е.