0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Благодаря, Крис.
Габрово нямат ли още резултати?

Поне аз не съм попадал на резултати от Габрово.
Браво на Андрея от 4 клас. От 2-3 години, тя е неизменно сред първенците на математическите състезания. При малките състезатели понякога се случва най-добрите да не са винаги точно първи, но неизменно знанията и интересът им ги извеждат до челните места. Успех и нататък в класацията...

Здравейте, на синът ми Любослав Цецков Марчовски му е объркано училището в резултатите. Той е от 148 ОУ, а в резултатите излиза 48ОУ.

*

MrD

Поне аз не съм попадал на резултати от Габрово.

Крис, засега няма и да попаднеш на резултати от Габрово. Същите са готови още преди 2 седмици и учителите знаят резултатите на своите ученици, но не ги казват. Който иска да знае резултата на детето си, трябва да се обади в местното РИО, където попада на милият глас на г-жа Снежана Блажева - Старши експерт по математика, информатика и ИТ. Трябва да кажеш името на детето си и ти казват резултата. Обяснението е следното: Когато излезят резултатите на всички деца, ама разбирай абсолютно всички и ми върнат резултатите от София, тогава ще качим всички на куп. Служителката на РИО - гр. Габрово не иска да бъде обезпокоявана ако качи само резултатите от 4 клас до 6 клас и да трябва да обяснява защо ги няма тези на децата от 7 клас до 12 клас. Та чак тогава ще се качи информацията на един сайт, в който дори в банера "НОВИНИ" няма никаква информация - РАЗБИРАЙ НИКАКВА.

http://rio-gabrovo.org/index.php/bg/

А банера "Състезание и олимпиади" те препраща в сайта на МОН.

Аз знам резултата на своето дете, казан по телефон, но чакам да видя кога и къде ще бъдат качени и останалите резултати. Нямам коментар, просто изнасям фактите ......!

Поздрави на Всички.
« Последна редакция: 23.02.2015, 21:18 от MrD »

Ами очевидно резултатите в Габрово не за всички са тайна.

www.nu-vlevski-gabrovo.com/novini/rezultati-na-uchastnicite-v-oblasten-krag-na-olimpiadata-po-matematika.html

Но е факт, че поне от пет години резултати не се публикуват в нета или поне аз не съм срещала. Не знам как е било преди това.
« Последна редакция: 24.02.2015, 17:21 от КрИс »

Здравейте КрИс,
днес разбрах резултата на Вероника Тихомирова Тодорова - ОУ Иван Вазов, Видин и Ви моля да го нанесете  - 19,5т.  НОМ Областен кръг 4-ти клас. В сайта на РИО Видин ще излезе към четвъртък-петък.
Благодаря!

Крис, засега няма и да попаднеш на резултати от Габрово. Същите са готови още преди 2 седмици и учителите знаят резултатите на своите ученици, но не ги казват. Който иска да знае резултата на детето си, трябва да се обади в местното РИО, където попада на милият глас на г-жа Снежана Блажева - Старши експерт по математика, информатика и ИТ. Трябва да кажеш името на детето си и ти казват резултата. Обяснението е следното: Когато излезят резултатите на всички деца, ама разбирай абсолютно всички и ми върнат резултатите от София, тогава ще качим всички на куп. Служителката на РИО - гр. Габрово не иска да бъде обезпокоявана ако качи само резултатите от 4 клас до 6 клас и да трябва да обяснява защо ги няма тези на децата от 7 клас до 12 клас. Та чак тогава ще се качи информацията на един сайт, в който дори в банера "НОВИНИ" няма никаква информация - РАЗБИРАЙ НИКАКВА.

http://rio-gabrovo.org/index.php/bg/

А банера "Състезание и олимпиади" те препраща в сайта на МОН.

Аз знам резултата на своето дете, казан по телефон, но чакам да видя кога и къде ще бъдат качени и останалите резултати. Нямам коментар, просто изнасям фактите ......!

Поздрави на Всички.
Същото важи и за София-област

Благодаря Ви! Класирането на Кристиян Валентинов Петков 6 клас от СОУ "Васил Левски" Русе е оправен. :tongue:
« Последна редакция: 25.02.2015, 21:59 от Andolka »

 Моля да добавите Георги Христов Димитров (5 клас) 18 точки на НОМ. Резултатите са публикувани в РИО (Това е по информация на госпожата. Не знам дали ще успеете да ги откриете, аз не успях). Благодаря предварително!


*

KOD

Резултати от пробните изпити[/url]

Въведени са в рейтинг класацията за прием в СМГ.
Много труден тест, никога е нямало толкова ниски резултати - максимален 35, 10-и - 28.5, 112-ти - 19 точки при максимални 45...

Здравейте.
Калин-Феликс от 5 клас, СМГ, на Оли е написан Касин-Феликс.