0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, искам да отбележа една неточност в рейтинга за ученичката от Свищов, Борислава Божинова. Има 2 записа на различни позиции, като разликата се явява в различното изписване на името на училището. В единият случай е СОУ Николай Катранов, а в другия СОУ Н. Катранов. Моля да ги обедините за да се оправи неточността.
Здравейте, в рейтинга за 7 клас не са въведени всички резултати от Областния кръг на олимпиадата по математика за Бургас, а само на тези, които са допуснати до Националния кръг. Ето и линк за останалите резултати:
http://rioburgas.org/articles/select_type/index/contests/10
« Последна редакция: 15.03.2015, 07:01 от КрИс »

*

KOD

Здравейте, в рейтинга за 7 клас не са въведени всички резултати от Областния кръг на олимпиадата по математика за Бургас, а само на тези, които са допуснати до Националния кръг. Ето и линк за останалите резултати:

Да, така е - вече са въведени.


Здравейте,
в рейтинга за 6 клас не са въведени резултатите от Областния кръг на олимпиадата по математика на
Димитър Николай Димитров МГ Варна.
Благодаря Ви предварително.

*

KOD

Здравейте, ще го оправя през уикенда

Виждам че са въведени точките от областния кръг на олимпиадата по математика но защо не на всички математици. Например аз Герман Стоянов Стоянов (100 място) участвах в областния кръг и изкараните от мен  точки не са въведени.

*

KOD

Виждам че са въведени точките от областния кръг на олимпиадата по математика но защо не на всички математици. Например аз Герман Стоянов Стоянов (100 място) участвах в областния кръг и изкараните от мен  точки не са въведени.

Защо... защото са възможни пропуски при нанасянето на резултатите.
Затова е тази тема, подава се сигнал и точките се нанасят.
Ще правя ъпдейт следващата седмица и ще добавя пропуснатия резултат, извинявам се за недоглеждането.

ПП - В момента основната цел е редизайн на страницата с резултатите и създаването й във вид, удобен за мобилни устройства.
Затова... нещата стават по-бавно :(


*

Неактивен vo

  • 1
Не е въведен резултът от областния кръг на олимпиадата по математика на Волен Йорданов Терзиев 7 клас - 16 точки

Здравейте, не намирам данни за Лъчезар Бориславов Арнаудов 125 СОУ. Не е участвал на СМТ, на коледното, олимпиадата и в ЕК е участвал и ще кандидатства за прием в СМГ. Може ли да го добавите в рейтинга?
Предварително Ви благодаря!

*

KOD

Здравейте, не намирам данни за Лъчезар Бориславов Арнаудов 125 СОУ. Не е участвал на СМТ, на коледното, олимпиадата и в ЕК е участвал и ще кандидатства за прием в СМГ. Може ли да го добавите в рейтинга?
Предварително Ви благодаря!

Не виждам в списъка с резултати от Олимпиадата за 4 клас името на такъв ученик. Как точно да го въведа???

Другите резултати са оправени

Поради моя небрежност, не проверих резултатите от 1-ви кръг на олимпиадата.
Сега сме участвали на ЕК, както и на 2-ри ПИ. Ще бъде ли дописан в класацията?
Благодаря!

*

KOD

Поради моя небрежност, не проверих резултатите от 1-ви кръг на олимпиадата.
Сега сме участвали на ЕК, както и на 2-ри ПИ. Ще бъде ли дописан в класацията?
Благодаря!

Искам да обърна внимание, че участие или не в класацията не помага на класирането на детето в СМГ...
На ваше място бих се тревожил за други неща, например, че две от трите предварителни състезания са изпуснати, което означава значително по-нисък предварителен рейтинг от този на останалите кандидатстващи и необходимост от топ резултат на финалния изпит за да се постигне целта.
Вашата небрежност към резултатите на вашето дете ми коства на мен 15 минути ровене и проверяване на резултати от Олимпиада. Най-малкото странно е да не сте проверили резултати от 1-ви кръг и да сигнализирате в темата, че не е въведен резулктат от 2-ри кръг.