0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Според мен е най-добре да си остане, както е.
Неявянето на състезание се вижда от класациите, а и освен това те са неофициални.
Рейтинг 2 е много ценен за всички, които се пробват за националните отбори, така че премахването му би било разочароващо


Нее, обсъждаме само 5 и 6 клас!
7 - 12 няма да се пипат.
Аз също мисля, че са ОК, както те, така и 4-ти клас.
Проблемът е само в 5 - 6
Здравейте,
Моля,да се добавят в рейтинга резултатите от ЕК на следните деца от  55 СОУ/ вероятно училището няма да ги публикува /

Петър Николаев Панайотов 4 клас-95т.
Никола Николаев Панайотов 4 клас-80т.
Мартин Ивайлов Боршуков 4 клас-75т.

Благодаря предварително !

Здравейте , моля да добавите резултата на Владимир Огнянов Генковски от Европейско Кенгуру - 100 точки.
« Последна редакция: 13.04.2015, 17:12 от КрИс »

*

KOD

Здравейте , моля да добавите резултата на Владимир Огнянов Генковски от Европейско Кенгуру - 100 точки.

Добавен е.

*

Неактивен Galia

  • 61
  • Пол: Жена
 :)Алекс би ли добавил към резултатите на Божидар Гришев Паньов от 7 ОУ гр.Кюстендил от ЕК - 95 точки и от Великденското състезание -75 точки.Май преди това съм писала не където трябва!  :RTFM:

*

Неактивен vesii

  • 59
Кога ще бъдат добавени резултатите от ЕК за 7 клас?

*

KOD

:)Алекс би ли добавил към резултатите на Божидар Гришев Паньов от 7 ОУ гр.Кюстендил от ЕК - 95 точки и от Великденското състезание -75 точки.Май преди това съм писала не където трябва!  :RTFM:
Не знам кой е Алекс, но добавих резултата от ЕК :)
Великденското състезание няма отношение към класациите, които поддържаме.



Кога ще бъдат добавени резултатите от ЕК за 7 клас?

Веднага след като бъде публикувано обобщено класиране от Европейско Кенгуру 2015 от организаторите...

*

Неактивен Galia

  • 61
  • Пол: Жена
Крис , благодаря и моя е грешката с името. :undecided:

*

Неактивен didoni

  • 1
  • Пол: Жена
Здравейте,
липсват данни за Росен Милков Спиридонов V клас ОУ "Бачо Киро" - гр. Велико Търново
Явявал се е на: Чepнopизeц Xpaбъp; Ивaн Caлaбaшeв; Oблacтeн ĸpъг нa Oлимпиaдa пo мaтeмaтиĸa; Oблacтeн ĸpъг нa Eвpoпeйcĸo Keнгypy; Maтeмaтичecĸo cъcтeзaниe Aĸaдeмиĸ Kиpил Πoпoв, Шyмeн;
Ако може да се добави. Предварително благодаря!

*

KOD

Здравейте,
липсват данни за Росен Милков Спиридонов V клас ОУ "Бачо Киро" - гр. Велико Търново
Явявал се е на: Чepнopизeц Xpaбъp; Ивaн Caлaбaшeв; Oблacтeн ĸpъг нa Oлимпиaдa пo мaтeмaтиĸa; Oблacтeн ĸpъг нa Eвpoпeйcĸo Keнгypy; Maтeмaтичecĸo cъcтeзaниe Aĸaдeмиĸ Kиpил Πoпoв, Шyмeн;
Ако може да се добави. Предварително благодаря!

Напишете ми на лично съобщение точките, които е изкарал на съответните състезания моля.

*

Неактивен Федя Т.

  • 1
  • Пол: Мъж
Здравейте,
Поздравления за труда!
В списъка резултатите на Александър Федев Тослев от ПЧМГ са непълни, защото му липсва олимпиадата и европейското кенгуру. Резултата от олимпиадата е записана на "Александър Недев Тослев" с буквата "Н" вместо "Ф" във второто име 14 т.
От кенгуруто има 115 точки.


*

Неактивен Neda

  • 167
Благодаря за класацията.Ангел Райчев 5 клас 125то училище има 140т. на ЕК,  не са нанесени.

*

KOD

Благодаря за класацията.Ангел Райчев 5 клас 125то училище има 140т. на ЕК,  не са нанесени.

уф... еми сори, както казах, въведените данни са непълни и не са на нивото на досега въведената информация - 125 СОУ тотално съм го забравил :)
Сега ще пооправя дупката.