0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

А резултатите от СМТ 2014, проведено в ОУ Братя Миладинови - Бургас кога ще можем да видим
А резултатите от СМТ 2014, проведено в ОУ Братя Миладинови - Бургас кога ще можем да видим
Когато ги публикуват.

*

KOD

СМТ 2014 - резултати от 107 ОУ

http://files.107ou.com/200003338-b3d7cb4d1f/SMT.pdf

ЗДравейте, може ли да ми кажете как се оценява 13 задача за 4 клас? Колко точки се дават на подточка а и колко за подточка б? Благодаря!

А резултатите от СМТ 2014, проведено в ОУ Братя Миладинови - Бургас кога ще можем да видим
Пак съм аз. :)
 Резултати от СМТ 2014, проведен в ОУ Братя Миладинови - Бургас



 
« Последна редакция: 14.11.2014, 15:40 от Дидева »

Резултати СМГ - подредени :)

*

KOD

В първия пост на темата има линк към резултатите от СМГ в Екселска таблица

*

KOD

Максимални резултати от СМТ в СМГ:

8 клас:
Георги Георгиев Ангелов
Иван - Александър Веселинов Мавров
Пламен Тодоров Иванов

7 клас:
Борис Тодоров Панайотов

6 клас:
Александър Богданов Хартарски
Георги Ивов Цонков
До Виет Къонг
До Хю Тунг
Иван Венциславов Георгиев
Никола Мартинов Стайков
Светлин Красимиров Лалов

5 клас:
Иван Росенов Маринов

3 клас:
Александър Орлинов Гичев
Марин Христов Христов

4 клас няма максимален резултат, Михаил Любомиров Маринов
 е със 73 точки.

*

KOD

Тъй като тази година СМТ не влиза в класациите, които правя за 7-ми клас - набързо една екселска табличка с резултати САМО за 7 клас:
Резултати от СМТ от СМГ, ПЧМГ и 107 ОУ за 7-ми клас в ексел формат, обща таблица

*

KOD


Здравейте! Искам да попитам дали има възможност да видя работата на детето си? Има ли такава практика и ако е възможно, дали това се прави в съответното училище?

Къде и кога може да се види листа с отговорите на участник в СМГ, понеже имам съмнения, че е ощетен?

Здравейте, синът ми участва за първи път и все още не са ми ясни всички етапи. Класната в неговото училище обяви, че има математически турнир и аз реших да го запиша. Турнира се проведе в неговото училище ЧОУ СВ.СОФИЯ. но не виждам резултати от там. Знаете ли дали ще излизат още резултати?

*

KOD

Здравейте, синът ми участва за първи път и все още не са ми ясни всички етапи. Класната в неговото училище обяви, че има математически турнир и аз реших да го запиша. Турнира се проведе в неговото училище ЧОУ СВ.СОФИЯ. но не виждам резултати от там. Знаете ли дали ще излизат още резултати?

Да, на официалната страница - http://smbsofiagrad.wordpress.com/ към края на месеца трябва да се появят обобщени резултати за цяла София на деца, постигнали над 50% резултат.
А и в самото училище ако питате трябва да ви кажат точките на детето.