0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

това не са пълните резултати за Варна
Ще помогнете, ако споделите дали състезанието е проведено и в други училища освен в МГ-Варна. Възможно е липсата на резултати да се дължи на това. В противен случай вероятно става дума за някакъв пропуск.
Гледам писмото-покана за Варна. Там присъства само МГ като организатор.
Крис, няма състезател с 57 точки в тази група от публикуваните до момента резултати. Следя ги от първия ден.
« Последна редакция: 12.12.2014, 18:01 от Дидева »
*

KOD

Крис, няма състезател с 57 точки в тази група от публикуваните до момента резултати. Следя ги от първия ден.

Да, те и с 51 не са много.
Изброих 4-ма с 54 и 6-ма с 51.

Като цяло, явно трудни теми и малко медали (с изключение на бронза в 7-ми клас) за 7 и 8 клас.
За сметка на това, 6-ти компенсира  :)

И при 10-12 клас не е било никак лесно, като гледам резултатите.
Надявам се пловдивчани да внесат яснота по въпроса за техните 12-класници. Убедена съм, че точките им са от темата за кандидатстване. Би трябвало да не ги включват в общото класиране, иначе изключителният максимален  резултат на Любен Личев няма да има значение.

*

KOD

ПП - Има нещо, което не разбирам.
Всеки град с изключение на София си прави някакво свое класиране и свое награждаване.
Което не е съобразено с останалите резултати.

Отделно, организаторите правят общо класиране.
Тоест, би следвало топ резултат извън София да бъде награден с два медала, един регионален и един национален...
А горките софиянчета си нямат регионално награждаване :)

Ще помогнете, ако споделите дали състезанието е проведено и в други училища освен в МГ-Варна. Възможно е липсата на резултати да се дължи на това. В противен случай вероятно става дума за някакъв пропуск.
Гледам писмото-покана за Варна. Там присъства само МГ като организатор.
Крис, няма състезател с 57 точки в тази група от публикуваните до момента резултати. Следя ги от първия ден.

Във Варна състезанието се проведе и в ОУ"Цар Симено I". В резултатите, публикувани от МГ-Варна липсват тези на явилите се в ОУ"Цар Симеон I" Мисля, че се е случвало и друг път - 2013 ЕК.

*

MrD

ПП - Има нещо, което не разбирам.
Всеки град с изключение на София си прави някакво свое класиране и свое награждаване.
Което не е съобразено с останалите резултати.
А горките софиянчета си нямат регионално награждаване :)

В Габрово децата получават ГРАМОТА, на която пише - I-во място област Габрово. Никога не са раздавали медали на регионално ниво. Не знам как е по другите градове. Явно и габровчетата по нещо приличат на софиянчетата - ще получат само по един медал.

Не е хубаво децата да се делят на Столица и провинция!!!!!

*

KOD

Естествено, че не е хубаво на състезание с национален характер.
Но деленето не е на София и провинция, а на градове, които спазват национален характер и на такива, които спазват регионален. От изнесените досега данни виждам, че единственият град, който не си е правил свое класиране без съобразяване с останалите резултати е София.
Можеш да проучиш защо при вас ги делят и правят отделно награждаване и отделни дипломи...
Всеки резултат за диплома / медал в крайното класиране ще си го получи на награждаването в София, нали така. Който не присъства предполагам също има механизъм да си го получи.
Така че не схващам за чий е тази грамота, издавана от СМБ Габрово, която споменаваш.  
Не разбрах идеята на поста ти, потвърждаш, че в Габрово се получават 2 грамоти - една регионална и една национална, но не споделяш мнението си защо се прави това, а за капак с тези три удивителни се промъква усещането едва ли не, че имаш нещо против това, че в София няма регионално класиране, което отличава града от другите...?
« Последна редакция: 13.12.2014, 07:56 от КрИс »

Привет,за мен е доста учудващо как състезание от такова високо ниво раздава по 100 грамоти и медали.Първо място-60т....54т....какво е това???

има още една силна школа, която забравяме-русенската. Резултати от Силистра и Разград нямаме, а си мисля, че русенци точно там са отишли на Салабашев, в Шумен имаше 2 деца, едно от които дори е на първо място-мисля, че в трети клас е с 54 точки

Мисля, че е крайно време Пазарджик също да обяви резултатите.

*

Неактивен dalia

  • 80
има още една силна школа, която забравяме-русенската. Резултати от Силистра и Разград нямаме, а си мисля, че русенци точно там са отишли на Салабашев, в Шумен имаше 2 деца, едно от които дори е на първо място-мисля, че в трети клас е с 54 точки

  По принцип Русе не провеждат Салабашев. Преди 1-2 години се опитаха да го правят , но беше единичен случай.
Може би е добре да го включат в календара си.

*

Неактивен hrisi

  • 27
Някой знае ли къде и кога могат да се прегледат работите на децата от 125 у-ще?

  По принцип Русе не провеждат Салабашев. Преди 1-2 години се опитаха да го правят , но беше единичен случай.
Може би е добре да го включат в календара си.
Миналата година беше този опит. А и тя Помакова е написала, че ако са се явили, това е станало в други градове.

*

Неактивен mima

  • 23
Опитвам се да следя изнесените резултати по градове. Досега не съм видяла 60точки в 4-ти клас. Или има и просто аз не ги виждам?