0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

И Янислав е получил 6 , но не знам дали е прав.. на 20 Б
*

Неактивен hrisi

  • 27
Къде видяхте задачите и отговорите за състезанието. Може ли линк?
Допълнително и в 125 в 306 стая са казали изрично да не се описват задачите, а да се посочат само отговорите. Добре,че някои деца четат регламента

Къде видяхте задачите и отговорите за състезанието. Може ли линк?
Допълнително и в 125 в 306 стая са казали изрично да не се описват задачите, а да се посочат само отговорите. Добре,че някои деца четат регламента
На предната страница. Три-четири мнения преди твоето съм дала линк.

И Янислав е получил 6 , но не знам дали е прав.. на 20 Б
Вече знаеш. :)

Трябвало е да се досетят или някой да им каже да разписват задачата на обратната страна.Е да,но квесторката ги е заблудила здраво,а това са малки деца.
Какво ще ме посъветвате?Разбрах,че и други деца са подведени.Може би трябва да се обърна към организаторите...
Този " някой" е родителят и/или учителят, които са отговорни за явяването на детето на състезанието. Освен това, на самата бланка обикновено пише, че десета задача се решава подробно.

Крис, изтрий я тая точка, че погрешно пуснах две мнения едно след друго, а не мога да изтрия последното.
« Последна редакция: 13.12.2014, 14:01 от Дидева »

A моят петокласник, срамота, не прави разлика между контур и пунктир. На осма задача сметнал, че обиколката е на пунктира, не на контура. Имал известни колебания, но питал квестора И ТОЙ МУ ПОТВЪРДИЛ! Явно и квесторът не прави разлика :)))) Питам го: Защо тогава са дали толкова обяснения? "Ами, реших, че е подвеждащо." Нищо де, другите са му верни. А и още се гордеем със Салабашев :)

*

Неактивен vesii

  • 59
Значи на 20 Б за 7 клас отговорът е 6 м.ед. на втора?

дидева, хиляди благодарности за задачите!!! :bravo :thankyou-

Дидева, извинявайте за малката буква - очилата ми са виновни! :sad:

Значи на 20 Б за 7 клас отговорът е 6 м.ед. на втора?
Да. В отговорите на сайта на СМБ - Русе даже е даден отговор 6.
« Последна редакция: 13.12.2014, 15:32 от Дидева »

*

Неактивен vesii

  • 59
Мерси, Дидева!

Тия инфаркти ли искат да докарат на хората...в отговорите още на 1 задача за 8 клас има грешка: -9 не е корен на уравнението, като се замести и не се получава 0.
« Последна редакция: 13.12.2014, 17:38 от muro04 »

И все пак верният отговор е В :)

Ами те верния отговор са го получили с Виет най-вероятно. :)
На кого му пука какви са корените на уравнението?
И друг път е имало грешки, но тази година за няколко часа надминаха себе си.

*

Неактивен emi_2

  • 50
Много добра 10 задача за второкласниците и май доста са се позатруднили децата.

Да, доста интересна тема за 2 клас.  Наистина е геройство максимален резултат според мен.