Добавени събития

  • Математическо Състезание ХИТЪР ПЕТЪР 2015: 10.10.2015

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Как мога да проверя резултата от Хитър Петър? Ние изчислихме 24 точки без добавени 15. В класирането  е написано 24. Знаем, че точките ни са прекалено малко, но все пак бяхме на това състезание с температура 39 градуса и сега като видяхме тези резултати сме още по разочаровани (имам предвид детето) :sad:
Пишете на организаторите.
Сканирани копия на работите не се разпращат, но ако зададете конкретен въпрос, ще получите отговор.
*

KOD

Здравейте, КрИс! Първенецът в 5 клас Любомир Росенов Коцев е ученик в СМГ  (107 ОУ е предишното му училище). СМБ Габрово вече поправиха грешката. Вярвам, че няма да Ви затрудни да поправите училището и в класацията на Вашия сайт. Благодаря Ви предварително!

Поправено е.

*

Неактивен siqna

  • 18
Здравейте!
Някои знае ли кога ще бъдат публикувани наградените деца по класове.
Благодаря,

   Добър вечер!
Някой има ли информация дали са изпратени медалите и грамотите към локалните организатори из страната? Благодаря предварително!

Днес 05.12. си взехме грамотата от 125-то - гр. София.

*

Неактивен siqna

  • 18
Здравейте,

бихте ли ми казали, до кое място дават грамоти?
Ние медал няма да имаме, защото те били до шесто място, но за грамота мисля, че ще се класираме.

Благодаря!

За 6-то място ни дадоха само грамота. На купчинката бяха 10-тина грамоти и няколко медала - предполагам за всички класове.