0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен smartguymam1

  • 5
  • Пол: Жена
Много благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Е, виждат се първенците и от 9-10 клас.  :)

А за 5-ти клас може ли?

За 5-6 клас си спомням,че на 1 място е Михаела Гледачева,а на 4-то е Мартин Копчев,но не знам с колко точки са.Друг път ще снимаме всичко,за съжаление не се сетихме сега да го направим.Всъщност предполагах,че СМГ ще ги качат. :)

A кои са тези първенци в 9-10 клас? :)

A кои са тези първенци в 9-10 клас? :)
Погледнете четвъртата снимка отгоре-надолу. Дясната част.

*

MrD

За 5-6 клас си спомням,че на 1 място е Михаела Гледачева,а на 4-то е Мартин Копчев,но не знам с колко точки са.Друг път ще снимаме всичко,за съжаление не се сетихме сега да го направим.Всъщност предполагах,че СМГ ще ги качат. :)
  Поне една снимка не направихте ли на класирането? Знам, че класирането е общо за 5-6 клас, но как са само 5-ците?

  Поне една снимка не направихте ли на класирането? Знам, че класирането е общо за 5-6 клас, но как са само 5-ците?
Според неофициалната информация с която разполагам, ако Мартин е четвърти, пред него би трябвало да има само шестокласници.

*

Неактивен Деска

  • 33
  • Пол: Жена
А някой с изявен 4 класник може ли да напише неговите отговори?!  :)

Копчев е 5 клас ;)

Копчев е 5 клас ;)
И? Класирането е общо за 5-6 клас. Сигурна съм, че Mr.D ме разбра.

*

MrD

И? Класирането е общо за 5-6 клас. Сигурна съм, че Mr.D ме разбра.
  Добре сме се представили значи, все пак сме 5 клас, спрямо батковците от 6-ти клас. Дидева, правилно ли съм те разбрал?

*

Неактивен Ina

  • 8
Ако става въпрос за 4-то място в класиране с горен клас, и първите 3 места са на горния, иска ли питане? Браво на детето!

  Добре сме се представили значи, все пак сме 5 клас, спрямо батковците от 6-ти клас. Дидева, правилно ли съм те разбрал?
Като изключим факта, че на първо място е кака, а не батко.  :)
 Ако моята информация за първите трима е вярна, и написаното тук че Копчев е четвърти също е вярно, то значи Мартин е първи от петокласниците.

Имам предложение. Догодина - националното да е в НПМГ. Тогава ще видим резултатите още същия ден.
« Последна редакция: 6.06.2015, 23:19 от Дидева »