0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Здравейте,

Ясно ли е в колко часа започва националния кръг 8, 9, 10?
Определено ли е училището в София?

Питам защото се оказа че попадаме в 30-те, а в същото време сме на урок по български от 13:45   :029:


Ясно ли е в колко часа започва националния кръг 8, 9, 10?
Определено ли е училището в София?
Началният час е определен още през септември със заповедта на министъра за провеждане на олимпиадите през тази учебна година.
Началото е в девет часа.
През последните две години училището беше НПМГ, но мисля, че за тази година няма още официално съобщение.
« Последна редакция: 17.03.2015, 18:10 от Дидева »

Благодаря

*

KOD


Питам защото се оказа че попадаме в 30-те, а в същото време сме на урок по български от 13:45   :029:

Добре де... Това е национален кръг на Олимпиада.
Не е ли най-добре просто да забравите за урока, да отидете на Олимпиада и после на пица?

Добре де... Това е национален кръг на Олимпиада.
Не е ли най-добре просто да забравите за урока, да отидете на Олимпиада и после на пица?
Не вярвам че е способен да покори този връх, но ще отиде .... и после на български, защото там сме много по-назад и трябва да се понапънем. Пицата ще я оставим за неделя!

*

KOD

Не вярвам че е способен да покори този връх, но ще отиде .... и после на български, защото там сме много по-назад и трябва да се понапънем. Пицата ще я оставим за неделя!
Хлапето вече го е покорило, участието на национален кръг на НОМ е достатъчен повод за удовлетворение според мен.

Успех на всички!



« Последна редакция: 20.03.2015, 00:28 от Петя Иванова »

*

KOD

Този уикенд - финален кръг и яснота кои състезатели попадат в разширените отбори за JBMO и IMO.
« Последна редакция: 18.04.2015, 07:33 от КрИс »

*

Неактивен Ant12

  • 234
За „голямата” Балканиада”, която ще се проведе в Атина от 3-ти до 8-ми май, отборът вече е определен и той не зависи от резултатите от НОМ – 3.
« Последна редакция: 17.04.2015, 22:50 от Ant12 »

*

KOD

Дам, така беше - извинявам се за неточността.
Какъв е отборът, знаеш ли?

*

KOD

Имам задачките за 7 клас,  пийвам една бира и ще се прибера да ги кача.
Някакви отзиви?
При нас очакванията са за около 9-12 точки.

Имам задачките за 7 клас,  пийвам една бира и ще се прибера да ги кача.
Някакви отзиви?
При нас очакванията са за около 9-12 точки.
Нашето участие беше за спорта и за да отпуснат повече парички догодина за училището :) . Писал е и по трите но не  очакваме много. 
И аз взех решенията за 7-8. За големите не успях  :embarrassed:. Не ми отговориха положително на въпроса "Ще ги публикувате ли в интернет", молбата ми е ако ги има някой да ги сподели.
« Последна редакция: 18.04.2015, 14:53 от tspenchev »

*

KOD

Задачи от 64 Олимпиада по Математика 2015 - Национален кръг за 7 клас


И аз взех решенията за 7-8.

Моля, пратете на kris.dimitrov@gmail.com задачите и решенията за 7 и 8 клас за да ги кача за желаещите.


Моля, ако някой има задачи и решения от националния кръг за някой клас да ми ги прати.
Трудно се намират, а са чудесна подготовка.
« Последна редакция: 18.04.2015, 15:39 от КрИс »