0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Къде ги гледате тези точки? Има ли някъде резултати?
Мисля, че Крис предупреди, че състезанието е за хора със здрави нерви именно заради неясните си критерии за оценяване :-) Споко светът не свършва с една точка и с едно състезание  :cheesy:

И ние се ядосваме и не знаем как да помогнем на детето - в другия край на Ямбол са децата, 4 клас, без госпожата си по математика, решили сме всичко и нямаме представа откъде са ни взети точки. Ако някой разполага със снимки, моля да ги сподели. Не че ще има кой да се застъпи, но все пак.

Къде има резултати?

Някой им ги е казал в хотела, но без лично да ги е виждал, вероятно препредавани по телефона.

Къде има резултати?
Бяха залепени в коридора.
За съжаление нямам снимки, той толкова се ядоса, че пропуснахме този момент.
« Последна редакция: 24.01.2015, 23:18 от Палечко »

И ние се ядосваме и не знаем как да помогнем на детето - в другия край на Ямбол са децата, 4 клас, без госпожата си по математика, решили сме всичко и нямаме представа откъде са ни взети точки. Ако някой разполага със снимки, моля да ги сподели. Не че ще има кой да се застъпи, но все пак.
На нас категорично ни казаха, че контестации няма за малките, резултатите били окончателни. Ние бяхме на място и индивидуално без ръководител, детето искаше само да се защити, но както каза Крис по-горе........ без коментар съм.

Ако някой има снимки на резултатите за 7 клас, може ли да ми ги прати, понеже дъщеря ми се яви, а не сме в Ямбол в момента? :)

*

Неактивен vesii

  • 59
Аз имам за седми клас резултатите.
Къде да ги пратя?

*

Неактивен vesii

  • 59
Това са за седми клас...

*

Неактивен hrisi

  • 27
А някой има ли резултати за 5-ти клас?

И аз моля за резултати 5 клас.

vesii, много благодаря! :) Моята красавица добре се е справила - второ място.

Може ли някой да ми прати класирането за 5 клас? Благодаря!