0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Някой знае ли нещо за резултатите от областния кръг по история?  :)

Някой знае ли нещо за резултатите от областния кръг по история?  :)
Доста регионални инспекторати са публикували резулатите на 5-6 клас и непредложените за национален кръг. За останалите ще трябва да почакаме.



*

KOD

Хм... не че съм очаквал класиране на Национален кръг ама... защо моето хлапе го няма въобще в резултатите от областния кръг на Олимпиадата по Физика???

Само аз ли съм, или и други липсват в протокола?
« Последна редакция: 11.03.2015, 16:40 от georgi3601 »

Хм... не че съм очаквал класиране на Национален кръг ама... защо моето хлапе го няма въобще в резултатите от областния кръг на Олимпиадата по Физика???
И аз участвах, но моето име също го няма в резултатите
« Последна редакция: 11.03.2015, 16:45 от georgi3601 »

В публикуваните резултати на олимпиадата по астрономия липсват учениците от 5 и 6 клас. Проверих в сайта на МОН за миналата година - също липсват. Някои РИО-та имат публикувани резултати и на малките, но не всички. По принцип, в условията на олимпиадата пише, че ще има топ 20% на участниците в 5 и 6 клас. Някой да знае къде могат да се видят?

*

KOD

Всъщност, всичко е ОК - това е протокол с предложени за национален кръг, които имат 17 или повече точки.
Всички, които ги няма в списъка имат по-малко от 17 точки.

*

Неактивен Тody

  • 9
  • Пол: Жена
До yalamov: от миналата година са изменили правилата  и не изнасят подобна информация за 5-6 клас от олимпиадата по астрономия. 5 и 6 клас се класират на областно ниво - вижте в съответното РИО. Поне така ми обясниха. До националната комисия стигат олимпиадите на 7-12 клас.

На страницата на РИО - София-град са публикувани протоколите от областните кръгове по:

Физика

БЕЛ

Астрономия

Всъщност, всичко е ОК - това е протокол с предложени за национален кръг, които имат 17 или повече точки.
Всички, които ги няма в списъка имат по-малко от 17 точки.
Всъщност за национален кръг са били предложени деца с 20 и повече точки, просто при арбитража точките на някои от тях са " слезли" надолу.
« Последна редакция: 13.03.2015, 13:55 от Дидева »

Здравейте, ако има някой от Пловдив, който може да ми каже къде мога да видя резултатите от областния кръг на олимпиадата по история, ще бъда много благодарна. В сайта на РИО ги няма.

До yalamov: от миналата година са изменили правилата  и не изнасят подобна информация за 5-6 клас от олимпиадата по астрономия. 5 и 6 клас се класират на областно ниво - вижте в съответното РИО. Поне така ми обясниха. До националната комисия стигат олимпиадите на 7-12 клас.
На страницата на МОН е изнесен протокол за участниците от 5-6 клас. Доста деца са наградени.
Протокол за 5-6 клас