0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Здравейте, ако някои иска да сравним отговорите за 5 и 6 кл ? Без претенция за достоверност, нямаме условията и задачите не са проверявани. При разминавания, ако случайно имате условието на съответната задача моля опишете го

1B
2C
3A
4A
5B
6D
7E
8E
9A
10A
11D
12E
13C
14C
15D
16C
17B
18C
19E
20B
21E
22A
23D
24C
25B
26C
27B
28D
29D
30D
*

Неактивен dalia

  • 80
Най-вероятно в седми -осми клас има печатна грешка
  Като първа стъпка трябва да бъдат уведомени организаторите да направят проверка какво е било написано.  
Ако наистина има печатна грешка, това би трябвало да доведе или до анулиране на въпроса или до признаване на всички отговори за верни.  /лично мое мнение/
  
  

Лошото е, че една такава печатна грешка може да изкриви цялото състезание, защото, както Ant12 написа, синът му си е загубил 1/3 от времето само с тази задача.  53, 70 и 83 са числата, които нашият състезател е запомнил, и ние вкъщи стигнахме до извода, че няма решение.
Кога се очакват резултатите?

  Като първа стъпка трябва да бъдат уведомени организаторите да направят проверка какво е било написано.  
Ако наистина има печатна грешка, това би трябвало да доведе или до анулиране на въпроса или до признаване на всички отговори за верни.  /лично мое мнение/
  
  

Според мен по-добре да не се признава изобщо отговор, защото тези,които са играли на тото с тази задача, а не са разсъждавали както детето на Ант,( да губи ценно време за грешна задача) , ще бъдат облагодетелствани. Между другото едва сега разбрах, защо синът ми се прибра без настроение от състезанието и той доста време се е мъчил да получи отговор. Не му се говореше...
« Последна редакция: 22.03.2015, 16:31 от Pomakova »

*

Неактивен dalia

  • 80

Права си. Най-добре да я анулират.

 

Здравейте, ако някои иска да сравним отговорите за 5 и 6 кл ? Без претенция за достоверност, нямаме условията и задачите не са проверявани. При разминавания, ако случайно имате условието на съответната задача моля опишете го

1B
2C
3A
4A
5B
6D
7E
8E
9A
10A
11D
12E
13C
14C
15D
16C
17B
18C
19E
20B
21E
22A
23D
24C
25B
26C
27B
28D
29D
30D

А какво ще кажеш за това:
"Съгласно изискванията на Европейската асоциация, в срок до 22.04.2015 г. качването на сайтове на задачи и отговори за българското издание на състезанието „Европейско кенгуру” е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО. АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО Е СЪЩО ТЕМИТЕ ДА ОСТАВАТ У УЧЕНИЦИТЕ! Те се събират от квесторите и се предават на основния организатор. "?

Някой да има отговорите за 3-4 клас от днешното кенгуру за сравнение с нашите

Брей какви съвестни сме били в Бг!
Цитираното се отнася за организаторите (ДО Секциите на СМБ и организаторите на математическото състезание "Европейско кенгуру", а споделени отговори са на някое дете и не се знае дали са правилните отговори! Аз не виждам проблем да си обсъждаме!
« Последна редакция: 22.03.2015, 20:15 от shrekie »

Shatterhand, не съм качвала никакви официални отговори, това е което е получило моето дете и то може да е напълно грешно. Ако поста ми е неправилен администратора ще го изтрие предполагам.

Брей какви съвестни сме били в Бг!
Цитираното се отнася за организаторите, а споделени отговори са на някое дете и не се знае дали са правилните отгонори! Аз не виждам проблем!

Правилата са за всички, а не само за организаторите.

СМБ Русе публикува временно класиране: http://smb-ruse.com/materials/EK2015klasirane.xls

*

Неактивен Galia

  • 61
  • Пол: Жена
Нашите отговори  за 3-4 клас ( не претендирем , че са верни )









10Д
11Е
12С
13Д
14Д
15С
16В
17С
18С
19Д
20Е
21В
22Д
23В
24Д


На страницата на СОУ "Иван Вазов" в Плевен има качени резултати