0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Здравейте!

Четох .......

Четете първите постове на темите тук...
http://forum.alekdimitrov.com/index.php/topic,59561.0.html
Какво стана с резултатите във Варна? Колко още да чакаме?

Търпение , утре е денят:)). Аз имам предложение за следващата година , желаещите да изберат мг в близост до Варна ..

*

Неактивен johny

  • 17

Дали във Варна няма повторение на онова бургаско училище..?? Дано не е така, но резултатите са малко странни, пък и това забавяне...

*

Неактивен johny

  • 17
Вече резултатите от областния кръг са налице с малки изключения, които не смятам, че ще променят общата картина. Дотук от публикуваните резултати /не само тук, във форума/ за 4 клас картината е следната: 5 х 120т (вкл. 4-те бургаски), 4 х 115, 20 х 110, 44 х 105 и т.н. Предвид факта, че миналогодишните резултати за 4 клас са 27 х 120 и 55 х 115 може да се предположи с достатъчна доза сигурност, че задачите са затруднили учениците от групата 3-4 клас тази година. Правейки си извода за себе си смятам, че този, направил мечешката услуга на 4 х 120 в Бургас не е съобразил точно тази трудност и това, че сега лъсна нещо очевадно. Надявам се, независимо от липсата на клаузи в регламента за такива случаи, да се направи нещо по отношение на този, който е позволил (по-точно казано направил възможното) това да се случи. Децата нямат вина.
Успех на всички ученици и родители и до нови състезания.

Само, че няма никакъв начин да се докаже, че има нещо нередно. Ако бяха задачи с разписване, тогава можеше да се сравнят работите, но тук има само една матрица с отговори. И защо веднага решихте, че децата нямат вина? Защо не предположим, че едното дете ги е решило, а другите са преписвали?

*

Неактивен johny

  • 17
... И защо веднага решихте, че децата нямат вина? ...

ами по българската поговорка - "Не е виновен този, който яде баницата, а този, който му я дава"

Извинявам се, че си задавам въпроса тук, но не знаех къде точно да пиша. Има ли информация SASMO освен в детската академия къде другаде ще се проведе?

*

Неактивен Neda

  • 167
Вече има резултатите за София от ЕК, само че не са обобщени с тези от 125-то училище и с тези от СМГ:
https://smbsofiagrad.wordpress.com/

Ако на някой му се играе да компилира трите файла, ще е добре.
« Последна редакция: 10.04.2015, 11:43 от Neda »

*

Неактивен c_cankov

  • 1
  • Пол: Мъж
Здравейте,
Мисля , че това са обобщените данни за София - комбинирани данните от СМГ, 125 - СОУ и съюза на математиците.
Дано не съм пропуснал нещо.

Весели празници!

*

KOD

Здравейте,
Мисля , че това са обобщените данни за София - комбинирани данните от СМГ, 125 - СОУ и съюза на математиците.
Дано не съм пропуснал нещо.

Весели празници!

Утре по някое време ще имаме окончателен предварителен рейтинг за 4 клас.
Ще седна сутринта да повъвеждам резултати от Кенгуру на четвъртокласниците от София.

*

KOD

Резултатите за 4 клас са в рейтинг класацията - Подробности и сигнали за неточности:

http://alekdimitrov.com/comment.asp?NID=343

*

KOD

Я пак да попитам, че за н-ти път се обърках:
Очакваме по някое време общи резултати от 50+% от цяла България да се появят някъде, нали?
Днес въведох резултатите за 4 клас, но за горните класове ми се ще да почна от общ списък за да няма пропуски - да продължавам да го чакам или да почна да събирам и въвеждам частични данни от всеки град?