0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Чакай! Казаха, че имало предни години общ.
И според мен изчакай.
Няма смисъл да се мъчиш сега частично, а и едва ли на някого е спешно за другите класове.

Резултати от ЕК на децата явили се във Варна в ОУ"Цар Симеон I": www.ousimeon.com
« Последна редакция: 15.04.2015, 08:30 от SvetlaC »

Днес не трябва ли да излязат задачите от състезанието?

*

KOD

Днес не трябва ли да излязат задачите от състезанието?

Ами време им е... Някой ако ги мерне някъде да пусне един пост моля

Кога ще излезнат списъците за участие в националния кръг на 6,06,2015.

Здравейте, дали публикуваха някъде задачите от ЕК 2015?

Обикновено ги качват на страницата на МОН. Тази година обаче не храня особени надежди, като гледам че няма качени материали от нито една олимпиада, а публикуването на тези материали преди беше обичайна практика.

Хора, някой наясно ли е за това, което днес е гласувал парламента?? Възможно ли е наистина да бъде отменен ранния прием в МГ?? Доста безумно ми звучи..

Хора, някой наясно ли е за това, което днес е гласувал парламента?? Възможно ли е наистина да бъде отменен ранния прием в МГ?? Доста безумно ми звучи..
Все още е само в парламентарната комисия, но е показателно какво може да се очаква при гласуване в парламента. Стъпка в посока на досъсипване на малкото положително останало от образователната ни система :-(
http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2015/04/22/2518058_komisiiata_po_obrazovanie_glasuva_sreshtu_po-ranen/

*

KOD

Възможно ли е наистина да бъде отменен ранния прием в МГ?? Доста безумно ми звучи..

Не мисля. Много шум за нищо се вдига според мен.

А организаторите на ЕК за България нямат ли официален сайт както е при МБГ. Къде качват задачите, решенията. Дори няма официално класиране. Предишните години къде намирахте задачите. Месеца мина, къде можем да ги видим?

А организаторите на ЕК за България нямат ли официален сайт както е при МБГ. Къде качват задачите, решенията. Дори няма официално класиране. Предишните години къде намирахте задачите. Месеца мина, къде можем да ги видим?
Три мнения над твоето.

Обикновено ги качват на страницата на МОН.
Официалното обобщено класиране миналата година е излязло на първи май.
Класираните за национален кръг са обявявани към края на май. Доколкото тази година за Националното състезание се класират участници в повече състезания, възможно е списъкът с допуснати да бъде обявен по-късно.

Влизах в страницата на МОН, но там изобщо няма качени задачи нито 2015г., нито предишни. За кенгурото попаднах само на регламент. Може и да не търся правилно и затова да не съм ги намерила, но има ли ги изобщо качени някъде тези задачи.