0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Разбрах, че има и деца с 4 решени в пети клас. Да видим как ще ги оценят. А задачи има ли някъде?
Разбрах, че има и деца с 4 решени в пети клас. Да видим как ще ги оценят. А задачи има ли някъде?
Това само по себе си нищо не значи. Дали са верни, дали са описани добре. Явно чак довечера ще стане ясно.
Моят не си е записал отговорите. Не знам защо.

Те не раздават ли книжки с решените и описани по критериите задачи на преподавателите?

 Иринка, и моят всичко е решил, но и той не си е записал отговорите. За съжаление не можах да видя на място критериите, ще ги чакам в интернет.

Отзивите и от моя седмокласник са , че задачите са били трудни. Доколкото разбрах са им раздадени книжки със задачите и решенията.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Задачите и отговорите за 9-12 клас:

http://www.mgberon.com/html/uploaded_files/pt15br9_12.pdf

Да вземат да си щракнат книжките, поне условията, че ми се решават задачи, пък и не само на мен, убедена съм.

Приятно прекарване на състезателите! Свършиха си работата, сега е време да разпускат.

« Последна редакция: 28.03.2015, 16:02 от tinkerbell »

Да вземат да си щракнат книжките, поне условията, че ми се решават задачи, пък и не само на мен, убедена съм.

Алгебрата ми започна да "куца". С геометрията все още се оправям. Като гледам колко сме активни, може да си организираме паралелни състезания за родители :) В нашият отбор (6-ти клас) очакват един максимален и един втори резултат.

Алгебрата ми започна да "куца". С геометрията все още се оправям. Като гледам колко сме активни, може да си организираме паралелни състезания за родители :) В нашият отбор (6-ти клас) очакват един максимален и един втори резултат.
Какво имаш предвид под отбор? Не е ли индивидуално това състезание? За пръв път ходи моят и не съм наясно.

Какво имаш предвид под отбор? Не е ли индивидуално това състезание? За пръв път ходи моят и не съм наясно.
Да индивидуално е, но участниците от едно училище за мен са отбор.

Да индивидуално е, но участниците от едно училище за мен са отбор.
ОК, мерси за пояснението. Съгласна съм с теб.

*

KOD

Малко информация от н-та ръка за 8 клас - три относително лесни задачи и много трудна четвърта.
Което значи, очакваме доста резултати около 18-19 точки, а нагоре ще е гросмайсторската граница.
Интересно и дали задачите за 7 клас наистина са били толкова сложни. Ако да, тогава ще има скупчване около 11-13 точки и единични резултати над тях.
Ако е така... бонус за 8 клас в общото класиране за МБОМ, където всеки участва с точките за класа си от ПМС...

Ето и резултати в 11 клас, нищо ново отново великолепната математичка Деница Маркова е първа http://www.mgberon.com/html/uploaded_files/PMS_2015_res_11klas.pdf

резултати 9 клас http://www.mgberon.com/html/uploaded_files/PMS_9kl.pdf
« Последна редакция: 28.03.2015, 18:40 от Pomakova »

*

Неактивен johny

  • 17
Може би въпросът ми е глупав, но сме за 1-ви път на ПМС и не разбирам: След като в 19 часа започват по програма контестациите, не трябва ли вече да има обявени резултати? /имам предвид Бургас/