0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Има резултати и за 10 и 12 клас.
Добавям линкове в 1-ви пост

Сравнението на организаторите от МГ Варна и ПМГ Бургас.
Ами.. браво на Варна.
Има задачи, има решения, има класиране, има конкретни уточнения за срок и място, на което да се подаде контестация за всеки клас.
На другия край е ПМГ Бургас. Започнаха обещаващо с предварителен списък с участници. Страхотно. И после... нищо.
« Последна редакция: 28.03.2015, 19:50 от КрИс »
*

Неактивен Galia

  • 61
  • Пол: Жена
Току що бяхме пред вратите на ПМГ Бургас и казаха да чакаме резултати утре.Моите четвъртокласници са се затруднили с 4 задача .Всички са решили 2 .

*

MrD

И ние сме пред вратите на въпросното ПМГ в Бургас. Няма никаква информация, разбирайте никаква. Отиваме детето да хапне нещо.

Моята информация е, че комисиите за зациклили със задачите и кой знае кога ще свършат с проверката.

Синът ми каза, че по последна информация щели да излезат днес късно, около 22,00 часа.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
На мен ми се стори, когато гледах разпределението по стаи, че има двойно участници, спрямо миналата година. Не казвам, че е така, просто скролвах, скролвах.... Абсурдно ми се струва да се обявят резултати преди 22 часа при толкова деца.

*

Неактивен Galia

  • 61
  • Пол: Жена
 :sad:Дано ги качат на сайта ,че кой ще ходи до ПМГ -то .Крака не ми останаха.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Поне задачите да качат, че да имаме тема на разговор докато чакаме :)

*

KOD

Поне задачите да качат, че да имаме тема на разговор докато чакаме :)

Така де, участници много, нормално е резултатите да се бавят, но задачи и отговори да няма онлайн...

Организаторите бяха подготвени и със задачите и с решенията им веднага след изтичане на времето за решаване по регламент.Моите поздравления!Достъпни са за всеки присъстващ.

Ами направете ги достъпни и за нас! Толкова ли е трудно? :sad:

за кой клас

Погледнах резултатите в 9 клас, няма да са били много лесни задачите, не са много децата с над 10 точки, често срещан резултат е 1;2 ; 3 точки.
Само шест състезатели имат двуцифрен резултат
« Последна редакция: 28.03.2015, 21:06 от Pomakova »

за кой клас

За 8-ми клас?