0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Страницата ни е с обновен изглед, вече е удобна за преглед от всякакви устройства, както от настолни компютри и лаптопи, така и от смартфони и таблети.
Надяваме се, че ви харесва.

Моля в тази тема съобщавайте за видени бъгове, забравени части от сайта, които продължават да са със стар дизайн.
Тук е мястото и за предложения за сайта ни, както за дизайн, така и за функционалност.

AlekDimitrov.com

*

Неактивен Neda

  • 167
Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #1 -: 6.04.2015, 17:42 »
Поздравления за новата визия. Красива е.
Защо горе вдясно при класациите няма видими връзки към класациите за 4-ти клас от предходните години, или аз не ги виждам?

*

KOD

Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #2 -: 6.04.2015, 18:25 »
Поздравления за новата визия. Красива е.
Защо горе вдясно при класациите няма видими връзки към класациите за 4-ти клас от предходните години, или аз не ги виждам?

В карето ли?
Ами... има ги от меню -> класации.
В карето защо ги няма... защото ги нямаше досега :)
Ще ги добавя.

Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #3 -: 6.04.2015, 20:46 »
Харесва ми новият дизайн, всичко е по-прегледно, обаче на мен ми липсва това, че вече не пише от кого е последното мнение във форума.

*

KOD

Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #4 -: 6.04.2015, 21:06 »
Харесва ми новият дизайн, всичко е по-прегледно, обаче на мен ми липсва това, че вече не пише от кого е последното мнение във форума.

Няма място :) Искам да се събира на един ред при пълен екран :)
Промених - махнах датата, сложих часа и името?

Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #5 -: 6.04.2015, 18:34 »
E, така си е друго! Като видиш след състезание, че има коментар от ДИДЕВА например, тичаш  :016:

Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #6 -: 6.04.2015, 21:11 »
 
E, така си е друго!
+1, както казват по форумите. :)
По това, чие е последното мнение се ориентирам дали има нещо ново в темата, даже без да влизам в нея.
mimsun,  :Drinks: !
Иначе новият облик много ми харесва. Първо попаднах на него в мобилната версия и се надявах, че няма да е само за нея.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Re:AlekDimitrov.com с нов, responsive дизайн
« Отговор #7 -: 7.04.2015, 15:22 »
Гледах и аз до преди малко от мобилния - не намерих някакви бъгове и т.н. Харесва ми!