0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Re: Матури БЕЛ и Математика след 7 клас 2015
« Отговор #14 -: 22.05.2015, 14:12 »
Как се записва в часове 5/4?
1.25h?
Re: Матури БЕЛ и Математика след 7 клас 2015
« Отговор #15 -: 22.05.2015, 14:20 »
Не виждам изискване за определен запис. Вероятно в критериите ще посочат всички възможни варианти - десетична дроб, неправилна дроб, смесено число...

Re: Матури БЕЛ и Математика след 7 клас 2015
« Отговор #16 -: 22.05.2015, 14:54 »
24 АББВБ

Последното твърдение е А /n е естествено число/


*

KOD

Re: Матури БЕЛ и Математика след 7 клас 2015
« Отговор #18 -: 22.05.2015, 16:43 »
Последното твърдение е А /n е естествено число/

Мдааа :( дадох му да си провери задачите, изкарал е необходимото уравнение, но нещо се е занесъл и е объркал края на 24-та.
Предвижданията са за 99 точки, друга грешка не е открита засега.

*

KOD

Re: Матури БЕЛ и Математика след 7 клас 2015
« Отговор #19 -: 25.05.2015, 16:31 »
РИО-София:
Списъкът на училищата - гнезда и заявлението за участие в класирането ще бъдат публикувани на 01.06.2015 г.

*

KOD

Списък на училища - гнезда за подаване на документи за кандидатстване след 7 клас в София:

*

KOD

Шокираща за мен информация от г-жа Ваня Кастрева.
Резултатите по БЕЛ са средно с 4 точки по-ниски от миналогодишните, а тези по математика са по-ниски със 7 точки!!!

Трагично, не видях нещо особено сложно в тазгодишната матура по математика. Или миналата година е била абсурдно лека темата или просто децата от набор 2001 изостават спрямо другите...

*

Неактивен elenabgbg

  • 17
  • Пол: Жена
Някои деца и учители (от езикови училища) около мен коментираха, че тази година матурата по математика е била малко по-сложна от това което се е падало минали години. Аз нямам лични наблюдения, само това което чух...

*

KOD

Според мен съвсем нормална, но наистина не съм заглеждал предишните.

*

KOD

Хоп, излязоха резултатите.
При нас... неочаквано ниска математика и неочаквано висок БЕЛ...
Според хлапето е абсурд да му вземат 4.5 точки по мат и е убеден, че трябва да е -1 точка, та ме юрка да ходи да си гледа работата, но на мен ми се струва абсолютно безпредметно късане на нерви.
« Последна редакция: 4.06.2015, 00:18 от КрИс »


*

Неактивен gerka

  • 24
Хоп, излязоха резултатите.
При нас... неочаквано ниска математика и неочаквано висок БЕЛ...

Според хлапето е абсурд да му вземат 4.5 точки по мат и е убеден, че трябва да е -1 точка, та ме юрка да ходи да си гледа работата, но на мен ми се струва абсолютно безпредметно късане на нерви.

Отидете да видите щом иска. Иначе все ще го човърка , че е ощетен. Надявам се да ви стигнат за желаната паралелка.

*

KOD

Отидете да видите щом иска. Иначе все ще го човърка , че е ощетен. Надявам се да ви стигнат за желаната паралелка.

1. Не виждам смисъл. Ходил е на доста състезания и има относително точна преценка - и да види... полза нулева, още по-неприятно ще му стане.
2. С промяната на приема в СМГ и създаването на 2 паралелки с немски, не виждам необходимост от по-висок от сегашния 35.231 бал.
3. Няма яснота немски или английски е целта, а за английски пък няма и теоретична възможност да не е достатъчен.
3. Силно вероятно е въобще да не ползваме оценките от НВО.