Добавени събития

  • CIMC 2015 - International Mathematics Competition: 27.07.2015 - 1.08.2015

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

:( Изтормозиха се здраво. Да се прибират и да починат малко, че ваканцията свърши, а почивката не е почнала.
*

KOD

Децата от първата група чакат за да се качат в самолета Москва - София. Към тях трябва да се е присъединила и втората група, летяла тази вечер от Пекин до Москва.
Не са били осигурени никакви удобства за спане на Шерметиево - спало се е по столовете, доколкото някой е успял да спи.

*

Неактивен Irinasim

  • 11
  • Пол: Жена
Здравейте! Някой знае ли дали деца от втората група пътуват също сега от Москва. Нямам връзка със сина ми от снощи и не знам кога ще пътува за София.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Г-жа Стоянова каза, че те с Богдан ще са в последната група, вероятно с по-големите деца от всички у-ща. Довечера също ще има деца в полета в 7.Иначе сега в самолета със сигурност има две деца от СМГ, дошлис втория полет, но дали има повече - нз. Дано чете някой с инфо и се включи да напише. Телефонната връзка с Шереметиево е слаба, смс-и те обаче минават веднага.
« Последна редакция: 3.08.2015, 09:21 от EliG »

*

Неактивен Irinasim

  • 11
  • Пол: Жена
Благодаря за информациятя :-) междувременно и аз успях да се свържа с Богдан  (след поредното премеждие!). Сега в Москва са малкият отбор на СМГ, по три деца от големите на СМГ И Бургас, сина ми и г-жа Стоянова. Колко от тях ще пътуват довечера още не съм разбрала.

*

KOD

Първата група от математиците ни в Китай вече е в София:



Доста уморени физиономии :)

Кали ли е това до Шаркова ?

*

Неактивен Irinasim

  • 11
  • Пол: Жена
Добре дошли! Поздравления за всички!

Поздравления !
Динко Раднев не трябваше ли да бъде с бургаската група ? Чух , че Коцето не искал да лети без него , а той го оставил . :(

Чух, че децата са спали в луксозни хотели дори едно от децата пътувало в бизнес класа !!! (Поне така каза дъщеря ми) Алек явно е много нежен . Чакаме останалите деца утре !!!
« Последна редакция: 3.08.2015, 14:24 от КрИс »

*

KOD

Моля, не пускай поредни постове ако някой не е писал след вас, а редактирай и допълвай последния си пост.

Радвам се, че си възприел/възприела настаняването като в луксозен хотел.

ПП - Предполагам, че имаш бегла представа от форуми и знаеш, че е ясно, че пишеш от летище Шерметиево в Москва? :)
Няма лошо де, още много чакане има, развличайте се както можете - стискаме палци за успешно скорошно прибиране.
ПП2 - Ако искаш да смениш ник-а с нещо по-резонно за бъдещо участие - пусни ми едно лично съобщение на какво да бъде променен.
« Последна редакция: 3.08.2015, 17:51 от КрИс »

*

KOD

Как се движат децата?
Вчера пристигна ли втората група?
И кога да очакваме последната?

*

Неактивен Irinasim

  • 11
  • Пол: Жена
Снощи пристигнаха г-жа Стоянова и Богдан.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
И най-малкия участник от отборите пред камерите на бтв..
Г-жа Христова явно обаче не е била запозната с общежитията, и нейното изказване е в разрез с това на г-жа Шаркова пред медиите вчера.
http://btvnovinite.bg/article/tazi-sutrin/razgovori-s-gosti/vapreki-premezhdijata-v-kitaj-balgarskite-matematici-sa-gotovi-za-novi-sastezanija.html

Да пожелаем чудесна ваканция на децата и учителите оттук насетне, напълно заслужена след упорития труд, тежкото състезание и успехите!

*

KOD

Е, нищо учудващо, като цяло за нацията ни е нормална прикритата любезност.
Информацията е една от най-лесно манипулируемите материи.
Стана ми смешно вчера, интервю с дете - баните не работеха, но се изкъпахме в стаята на госпожата. Звучи супер и е вярно.
Като вмъкнеш детайли, които се споделиха по-рано тук - стаята на госпожата е в хотел, на 4 км от стаите на децата, преселението за баня става след полунощ и 30-часов полет, имаше и някакви постове, че връщането е било самостоятелно с такси и... вярната информация звучи по друг начин :)
Та така е с всичко, вчера един казва нещо, днес друг лекинко го пипва и всичко е ОК, трябва мир да има.
ПП - Горките варненци съвсем ги изключиха от състезанието. 3 училища и това е... :(

Важното е, че всички деца вече се прибраха (надявам се) и могат да се отдадат на заслужена почивка.
« Последна редакция: 4.08.2015, 13:15 от КрИс »