Добавени събития

  • CIMC 2015 - International Mathematics Competition: 27.07.2015 - 1.08.2015

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

Чудничко :)
Единственият забравен и недоставен багаж в Пекин е на хлапето  ми...
Някой му е пуснал мухата, че още утре щели да го изпратят в Чангчун, но... опитът  ми показва, че или ще го видим в България след 2-3 седмици или няма да го видим.
Моля някой добър родител с хлапе състезател ако се чуе с детето да го помоли за малко съпорт - тениска на училището, моливче или триъгълниче,  зарядно.  Че сам няма да си поиска.
Утре да се надяваме, че ще се организира да отиде до някой магазин с учител, за да си купи бельо, тениски, къси панталони и куфар някакъв...
Добро начало на състезанието,вива Аерофлот.
*

KOD

В първи пост са добавени състезателите от "големия" отбор на МГ Варна и ръководителите му.
Благодарности на В. Милева за информацията.

Ех, не можеше да мине без изчезнал куфар. Дано пък наистина има късмет и пристигне утре.
В момента кацат в Чанг Чун. Дано няма още загубени куфари.

*

KOD

Цитат - репортаж на живо:

Пристигнах
В по - лоша стая не съм бил
Няма тоалетна вратата е много зле и стаята е 4легла и 4 гардероба

Тоалетните:
То трябва да се усетят
Иначе във всяка има л--но

:) Хлапета, зарежете битовизма за възрастните :)
Макар че, хлапетата ни наистина са изнежени, но това не пречи стаята да е... скапана.

След viva Aeroflot си имаме и welcome to Chungchang :)
« Последна редакция: 27.07.2015, 19:02 от КрИс »

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Защо нормалните битови условия - като самостоятелна и чиста тоалетна, и наличие на вода се смятат за признак на изтънченост и изнеженост, та дори и разглезеност?!

*

Неактивен Cimbally

  • 1
  • Пол: Мъж
Ужас. А банята била със заплащане. :-)


*

KOD

Защо нормалните битови условия - като самостоятелна и чиста тоалетна, и наличие на вода се смятат за признак на изтънченост и изнеженост, та дори и разглезеност?!

Е... аз не мога да отговоря...
Принципно, на мен лично хич не ми допада деленето на отбора и ситуирането на състезатели и ръководители в различни места, отдалечени на 3+ километра едно от друго.
Imc оставя лошо впечатление с организация и покриване на елементарни битови условия.
Може би ръководителите са на друго мнение, и миналата, и тази година, но може би е така, защото се настаняват на друго място, в случая хотел на 3-4 км от общежитието?

Като че ли, за дълги години напред BIMC 2013 ще остане недостигнат връх в организацията на IMC. Европа рулз  :)
« Последна редакция: 28.07.2015, 07:16 от КрИс »

*

Неактивен Neda

  • 167
Как са разделени отборите - по възрастови групи или по пол?
Във всеки случай тези условия са неприемливи. Предполагам, че там е и доста горещо, а е само първи ден от престоя. Дано децата да са здрави и да се върнат удовлетворени. Успех!

Чета ви и ми е неприятно и странно, и си мисля...Тези неща, с настаняването ( брой деца в стая, наличие на баня и тоалетна, за Wi-Fi даже ме е страх да си помисля...), не са ли ясни преди пътуването и кой отговаря за тяхното уреждане?

*

KOD

Отговорни са организаторите от Китай.  Дали са ясни... аз предварително знаех, че ще има Wi-Fi и.. толкова.
Наистина има, хлапето каза, че в стаята не хваща, но от коридора може да се закачи.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Да започнем с нещо оптимистично - г-жа Стоянова казва, че куфарът на Алек е намерен и днес ще пътува от Пекин до Чангчун. Така, че освен на децата да стискаме палци и на куфара.

Нашите не са успяли да намерят wi fi  в общежитието, но пък са си легнали в 2ч /защото са ходили да се къпят/ и са ги събудили в 5,40ч. На откриването спят по седалките.
Качвам снимки от откриването:

и още:

 последна: