0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен R.

  • 30
Някой дали ще качи за 2-ри клас задачките?
« Последна редакция: 5.12.2015, 14:12 от R. »
*

Неактивен daley

  • 254
  • Пол: Мъж
Задачите за втори клас.

*

Неактивен R.

  • 30
Благодаря!

Моля ако някой разполага с предварителни отговори за 6кл.

Тъй като състезанието е приключило, може ли да публикувате отговорите? Както се прави на други математически състезания?
Благодаря, предварително!

*

Неактивен hana1

  • 20
  • Пол: Жена
    • http://www.domain.com



От един друг форум са копирани, като не се виждат номерата на класовете, но мисля че може да се ориентирате лесно...

*

Неактивен daley

  • 254
  • Пол: Мъж
Същите резултати, но малко по-подредени.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Мнения за 7 класната тема?
Напълно омотана при моето хлапе, върхът е намирането на вариантите и финален пропуск да се умножи по две. Но каза, че я е затруднила много цялата тема.

Не мога да ги прикача нещо задачите.
« Последна редакция: 5.12.2015, 16:35 от EliG »

Мнения за 7 класната тема?
Напълно омотана при моето хлапе, върхът е намирането на вариантите и финален пропуск да се умножи по две. Но каза, че я е затруднила много цялата тема.
Моят пък на 15 задача е получил всичките девет отговора и при преброяването им , за да запише колко са на брой е написал 10„ цели 6 точки, загуба за неправилно броене до 10. Има и още две нерешени за 3 и 6 точки,т.ч. минорно настроение, джътка на компютъра с ярост. Говоря за тема 8 клас
« Последна редакция: 5.12.2015, 16:58 от Pomakova »

Ами ние сме поизпаднали напоследък от по-добрите състезатели, но все пак темата е била трудна. Има две-три грешки от първите 10 задачи, които колкото и да ги гледаме, не можем да ги решим и три грешни от последните 5.. Но грешките са си нейни, само една от първите 10 е по невнимание, всичко друго си е 'истинска' грешка. Мисля, че резултати над 40 - 45 за седми клас ще са доста добри тази година. :)
« Последна редакция: 5.12.2015, 16:46 от EllieV »

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Нов опит със задачите :)
Този път успешен.
Ами дразнят се на грешки по невнимание, ама не е края на света.(това последното го казвам аз, разбира се:)) По-лошото са задачите, на които не може да им намери вярното решение.
« Последна редакция: 5.12.2015, 17:07 от EliG »

За втори клас ми се видяха лесни задачките.Моята дъщеря е сгрешила 15 задача.Допуснала е техническа грешка и от там естествено и отговора е грешен.Вместо от 12 бисквитки да извади 4 кръгли , в черновата пише 12-3 и греши.Точно на последната  е била сигурна и не я е проверила.Ако си беше прочела втори път условието щеше да усети.Сега ще чакаме класиране да видим на кое място ще е с 54 точки.

Мнения за 7 класната тема?

Цитирам "беше ужасна, никога не е давана по-трудна тема"  и времето не му е стигнало за две задачи от 11-15. Не сме се виждали, сега е на урок по бг, но от това което ми каза, че е получил като отговори очакванията са за малко над 50 %. Уж беше сигурен от 1-10 - само там има 3 грешни. Пръснал се е на хиляда школи, изобщо не се готвил и резултата е повече от плачевен. Сам трябва да си даде равносметка......

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена