0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Някой с мнение за 7-класните задачи?
Моля да ми кажате в кой клас се изучават функции

Функциите са в 8 клас.

Как да разбера дали трябва да сме в СМГ след час??? Ами... никак. Просто няма да ходим. Чудя се какви думи да използвам, за да изразя мнението си за организацията на национален кръг на олимпиада!!! Просто ще си замълча, че издънките вече станаха много, както в това така и в много други състезания. Виждам, че доста сме тук във форума и чакаме информация. Моля ви, ако някой се добере до такава да я сподели с нас.

Как да разбера дали трябва да сме в СМГ след час??? Ами... никак. Просто няма да ходим. Чудя се какви думи да използвам, за да изразя мнението си за организацията на национален кръг на олимпиада!!! Просто ще си замълча, че издънките вече станаха много, както в това така и в много други състезания. Виждам, че доста сме тук във форума и чакаме информация. Моля ви, ако някой се добере до такава да я сподели с нас.

Всеки сам, по своя преценка, решава дали трябва да е в СМГ. Никой не ви задължава да присъствате, нито пък ви възпрепятства. Каква точно информация очаквате? Написано е, че в 9:00 ще бъдат разсекретени работите на участниците. Ако някой не е съгласен с резултата си, може да контестира.
« Последна редакция: 17.04.2016, 08:59 от shatterhand »

*

KOD

Е как...
Вчера са им раздали бележки. На тях си пише - разсекретяване и контестации в 9ч.

Аз комбинирах разходка и изпратих хлапето до СМГ.
Всичко е тихо и спокойно.
Резултати няма, може би ще ги изнесат на 1-вия етаж при учителската стая, а не във фоайето.

Засега е рано да се говори за издънки. Един забравен ред в съобщението и два часа за контестации, преглъща се. 
« Последна редакция: 17.04.2016, 08:54 от КрИс »

Аз пък намам път натам. Явно с бележки и с разлепени списъци ще стават нещата. Много креативно  :ole

*

KOD

Това е  национален кръг на Олимпиада. Нито аз, нито ти имаме място там.
Учениците са достатъчно големи да се оправят сами.
И всеки заинтересован трябва да е на място в обявения час.
Не виждам място за креативност в случая.
Да, приятно е да се изнесат онлайн резултати, най-вероятно и ще го направят след контестациите.

Аз пък намам път натам. Явно с бележки и с разлепени списъци ще стават нещата. Много креативно  :ole

А вие какво очаквате? Да дойдат в дома ви и да ви помолят да отидете в гимназията? Като нямате път, като не ви е важен резултата, стойте си спокойно вкъщи и чакайте да качат резултатите на сайта на гимназията. То явно и с мрънкане по форумите не става.

*

KOD

Класиране 7 - 8 клас

Явно 7-ми клас сериозно са се затруднили. И отново отличен Кайряков! Браво!

*

KOD

Окончателните резултати след контестации от национален кръг на Олимпиада по Математика са въведени в националните класации:
Вижте временното класиране за:
7 клас
8 клас

*

Неактивен dalia

  • 80
Класиране и за 9-12 клас
http://smg.bg/uploads/NOM_final%209-12.pdf
Гледайки резултатите си мисля, че много е трудно 9 клас да решава това което решава 12 клас.
По-нормално е да са по отделни класове или поне 9-10 клас 11-12 клас.
« Последна редакция: 18.04.2016, 15:03 от dalia »

*

KOD

Ами... трудно, лесно - от 16 човека в разширения отбор за МОМ, двама са от 9-ти клас!!
Чавдар Лалов от Плевен
Кристиян Василев от ПЧМГ
Браво.