0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

*

MrD

Има посочен час за контестации, не е окончателен списъкът
Има контестации за 6-ти клас, споко. Чух се с моя човек, той вече е минал!

Има контестации за 6-ти клас, споко. Чух се с моя човек, той вече е минал!
А имало ли е смисъл или си държат на оценяването на всяка цена?

Има ли много хора пред МГ в този час?

Да, има много недоволни, които чакат за контестации.

На мен ми е интересно как ще се променят резултатите след това, ще сравня за статистиката.

Да, има много недоволни, които чакат за контестации.
Особено 7 клас са огромна тълпа - има още поне 10 човека, които чакат да минат

*

MrD

А имало ли е смисъл или си държат на оценяването на всяка цена?
Да, определено е имало смисъл. Не са му зачели едно разписване на 4-та задача. Но са влезли с госпожата му и пред комисията е обяснявал нещата. А самото разписване си е било вярно изначално.
« Последна редакция: 3.04.2016, 00:13 от MrD »

И при нас е имало смисъл. Пълен брой точки на 4-та задача.

На мен ми е интересно как ще се променят резултатите след това, ще сравня за статистиката.

При 7 клас вече има макс рез

Скандали, учителката на СМГ крещяла и комисията казала, че ще пише каквото кажат.

*

KOD

Скандали, учителката на СМГ крещяла и комисията казала, че ще пише каквото кажат.

Хаха :)
На МГ Плевен все още седят предварителни резултати - къде има максимални за 7-ми клас - разпечатани са някъде ли?

*

Неактивен MIK

  • 10
Изобщо не съм учудена, че е имало скандали снощи!  Щерката 4 клас така здраво е орязана, че мисля че някой е спал докато е проверявал! Имам защо да съм сигурна в нея, но тя се явява индивидуално и не стоим за контестации.  Да сме стояли:)

Изобщо не съм учудена, че е имало скандали снощи!  Щерката 4 клас така здраво е орязана, че мисля че някой е спал докато е проверявал! Имам защо да съм сигурна в нея, но тя се явява индивидуално и не стоим за контестации.  Да сме стояли:)
Подкрепям. Аналогично и при нас, но като си намерихме проблем в първа задача решихме да не оставаме за контестациите.