0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Може ли някой да ми покаже къде в регламента пише, че неможе дете да остава само с квестора. Дъщеря ми е останала сама и и казала, че трябва да предава преди да е свършило времето.Имала е още 15 мин, преспокойно да си види 12 и 2 задача за 3 клас.
И според мен дадения официален отговор (видях го днес в МГ Варна) на зад.2 за трети клас не е верен!!! Като увеличим фигурата, дадена в задачата се вижда МНОГО, МНОГО ясно, че са само 16 прави ъгли.

*

Неактивен varnenka

  • 5
  • Пол: Жена
кога излизат резултатите от състезанието, за град Варна има ли линк, виждам че има за други градове линкове с информация за резултати.

На 10-та зад. за 6-ти клас и аз получавам 2530.

На 10-та зад. за 6-ти клас и аз получавам 2530.
X+25%X=920.Това е вярното уравнение - където Х е цената на настолните компютри.Сега вече трябва да продължите сами.

Привет на всички!
Можете ли да ме насочите на кого да пиша за сгрешения отговор на зад. 2 за трети клас(тъй като вече излизат класирания), за да се коригира грешката?

*

Неактивен Galia

  • 61
  • Пол: Жена
Колко е максималният брой точки за 1 клас . По мои изчисления трябва да бъде 75 т. , а в излезлите класирания има деца и с 100 т..Сто точки не бяха ли само за 7 клас?

Според мен , щом досега не го коригираха, така ще си остане:(.за огромно съжаление , доста несправедливо към децата, които са успели да разнищят , мистерията прав ъгъл!!

Колко е максималният брой точки за 1 клас . По мои изчисления трябва да бъде 75 т. , а в излезлите класирания има деца и с 100 т..Сто точки не бяха ли само за 7 клас?
Сто е максималният брой точки за първи клас

« Последна редакция: 24.04.2016, 22:59 от Pomakova »

*

Неактивен hana1

  • 20
  • Пол: Жена
    • http://www.domain.com
кога излизат резултатите от състезанието, за град Варна има ли линк, виждам че има за други градове линкове с информация за резултати.

Резултатите от Великденско математическо състезание 2016 ще бъдат публикувани на 5 май. - това е написано в сайта на Славейков - Варна

*

KOD

Има резултати от МГ Варна за 3 и 4 клас - линк на 1-ва страница