0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov


Крис, ако не получиш чисто копие на 9-10 клас, мога утре да ги зачистя твоите.

Мерси, да изчакаме малко. Ако не се намери чисто - поне ще ги сканирам, че сега са набързо щракнати.
*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Задачи от Черноризец Храбър 2016 за 3-4 клас

Благодарности на Стела

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Задачи от Черноризец Храбър 2016 за 2 клас

Благодарности на Стела

http://smb-ruse.com/materials/CHH-2016-rezult.xlsx

Контестации: 02.11.2016 г. /сряда/ от 14:00 до 14:30 в 26 кабинет при Галина Бобева.

Награждаване на първенците в МС „Черноризец Храбър“ ще се проведе на 11.11.2016 г. /петък/ от 18:00 часа в аулата на ПМГ „Баба Тонка“.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Резултати Плевен - в 1-ви пост

Резултати Габрово : http://www.smb-gabrovo.com/

Здравейте, някой може ли да ми помогне за решението на задача 5 - за 3-4 клас. Защо отговора е Б 36 ?

*

Неактивен daley

  • 254
  • Пол: Мъж
Здравейте, някой може ли да ми помогне за решението на задача 5 - за 3-4 клас. Защо отговора е Б 36 ?
Сина ми е решил задачата, като е събирал изядените в повече бонбони - Бебо 3, Вуте 2, Гоце - колкото Вуте + 2, т.е. 4. 3+2+4=9. Децата са 4 и всяко дете е трябвало да изяде по 9 бонбона. 4х9=36 бонбона.

Благодаря на Daley!

И аз да ми разясните, ако е удобно 6 здача за 3-4 клас.

*

Неактивен daley

  • 254
  • Пол: Мъж
И аз да ми разясните, ако е удобно 6 здача за 3-4 клас.
В 6-та задача има 10 квадрата. На картинката която съм прикачил се виждат 6 малки зелени квадратчета, образувани от точка до точка. Има голям син и голям оранжев квадрат, образувани от три последователни точки. Има и два червени квадрати, образувани като са завъртяни на 45 градуса - само върховете им лежат на точките.

Мерси. Това дясно много подвеждащо , немогат ли да напишат колко квадрата може да се образуват. Това е задача и за 3 клас. Да не казвам, че и 8 е много неясна за дете в 3 клас.

Може ли мнение за сложността на задачите за 7-ми клас от вещите в тази област? Благодаря.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Задачи от Черноризец Храбър за 5 / 6 клас

Благодарности на Добромира