0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какво разбирате под по-високи резултати?
Среден резултат за състезателна група, среден резултат за отделен клас, най-висок резултат в състезателна група, най-висок резултат за отделен клас, първите три-пет-десет резултата за група или клас?

Публикувана от: manolito
« -: Вчера в 21:28


Засега няма по високи резултати от тези във Варна.
---------------------------
Πyблиĸyвaнa oт: Дидeвa

« -: Bчepa в 23:10 »

Цитaт нa: mаnоlіtо в Bчepa в 21:28

 "   Зaceгa нямa пo виcoĸи peзyлтaти oт тeзи във Bapнa."

Дaли?
-----------------------------

Πyблиĸyвaнa oт: Дopa

« -: Днec в 02:47 »

Hяĸoй пиca, чe в ΠЧMГ вcичĸo билo тoчнo, мoжe ли дa пoпитaм ĸaĸ ycпяxa дa paзпpeдeлят двe дeцa oт eдин ĸлac в eднa cтaя?

Peзyлтaтитe им ca пoчти eднaĸви, eднoтo e мнoгo ycпeшнo дeтe, дpyгoтo cъc cлaби изяви дo мoмeнтa.Уcпeшнoтo винaги e имaлo c 30-40% пo-дoбъp peзyлтaт нa cъcтeзaниe.

Къде резултатите са по-високи от Варна?
« Последна редакция: Днес в 02:52 от Дора »

-----------------------------

Лично аз, под по-високи резултати разбирам, да имат  най-много високи резултати за дадена възрастова група.

МБГ, имат по 1-2 открояващи се резултата в град, във възрастова група/ поне тези, които аз разгледах.
Детето от Бургас е определено с впечатляващ резултат/2кл./ 20мин./20зад. без грешка, ще го запомня.

Състезател не искам да става детето ми. Искам само качествата, които развива математиката и състезанията по математика.

Под успешно дете, визирам дете, което държи постоянно ниво, малко по-добро от средното/ т.е.няма неочаквано добри резултати и после спадове.
« Последна редакция: 6.11.2016, 17:51 от Дора »
Тъй като пак не ми стана много ясно какво точно означава " по-високи резултати" и " високи резултати"...
Ще дам един пример, и Ви моля да ми обясните кои са високите и по-високите резултати:
Втори клас
87 79 79 79 77 75 74 74 73 73 73 71 71 70 70 70 69 69 68 68 68 68 - първи 22 Варна
87 86 84 83 83 82 80 80 77 77 77 77 77 75 75 75 75 75 74 73 73 73 - първи 22 София ( частични)

Среден резултат Варна - 49,45
Среден резултат София(частични) - 52,17


*

Неактивен manolito

  • 16
  • Пол: Жена
Дидева,не се засягайте толкова!!!Просто се възхищавам на децата и ги поздравявам за успеха им :bravo

Дидева,не се засягайте толкова!!!Просто се възхищавам на децата и ги поздравявам за успеха им :bravo
Не се засягам. Нито съм от София, нито детето ми е участвало в състезанието. Просто намирам твърдението за невярно. Ако бяхте конкретизирали, че коментирате резултатите за четвърти клас, нямаше да се стигне до тази полемика.

*

Неактивен manolito

  • 16
  • Пол: Жена
Извинявам се.Трябваше да оточня кои резултати  коментирам. 


*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Резултатите от Черноризец Храбър 2016 за 5 и 6 клас са нанесени.
Вижте:

класация на математиците от 5 клас
класация на математиците от 6 клас

*

Неактивен MR

  • 3
Резултатите от Черноризец Храбър 2016 за 5 и 6 клас са нанесени.
Вижте:

класация на математиците от 5 клас
класация на математиците от 6 клас

Здравейте, благодаря за линковете към класациите, но не виждам да са нанесени резултатите на децата, явили се в 125-то СУ.
Ето тук ги има: http://iztok-smb.com/ а в класацията- не.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Здравейте, благодаря за линковете към класациите, но не виждам да са нанесени резултатите на децата, явили се в 125-то СУ.
Ето тук ги има, а в класацията- не.

... Не мисля.
Дайте конкретни примери - на кой ученик не присъства резултата в класацията?


Мисля, че Мартин Германов в 9 клас е участвал на ЕМТ, не е отразен резултатът му

*

Неактивен MR

  • 3
... Не мисля.
Дайте конкретни примери - на кой ученик не присъства резултата в класацията?

Не намирам дъщеря ми например. Тя се казва Ивайла Радкова и е от 125 СУ. Може и аз нещо да съм объркала, за което предварително се извинявам. Детето е сред наградените.

*

Неактивен Neda

  • 167
Не намирам дъщеря ми например. Тя се казва Ивайла Радкова и е от 125 СУ. Може и аз нещо да съм объркала, за което предварително се извинявам. Детето е сред наградените.

374 номер в рейтинга е. Има нанесен резултат и от двете състезания, в които е участвала.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Не намирам дъщеря ми например. Тя се казва Ивайла Радкова и е от 125 СУ. Може и аз нещо да съм объркала, за което предварително се извинявам. Детето е сред наградените.

Моля, запознайте се и използвайте възможностите на класацията.
Първо,  има поле - търси по име - това е начинът да откриете конкретно дете.
Второ има форма - избери ученици от дадено училище.
И двете щяха да дадат необходимия резултат.
Не забравяйте, това е национална класация, включваща всички явяващи се, така че на практика виждате, че информацията, която носи локалното награждаване не е особено правдива.
Не всички се събират сред първите 100 резултата и съответно трябва да прелиствате - в базата има данни за над 5000 ученика.