0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

А за четвърти клас, някой не му ли се занимава с подобна дейност:)?
За 4 клас също имаме класация(само за София),но е публикувана в една затворена група във фейсбук.

Супер , ама не сме от София .. Ще бъде интересно, ако има за всички четвъртокласници.

Моля в класацията на 5 клас на дъщеря ми Александра Николаева Атанасова 107 ОУ да бъдат добавени точките-82 от състезанието Черноризец Храбър.
Явила се е в 125 училище.
Благодаря предварително.

разбрах от къде идва разминаването..дъщеря ми фигурира в класацията за 5 клас два пъти:веднъж като Александра Атанасова и веднъж като Александра Николаева Атанасова. Точките й от ЧХ и ИС са нанесени съответно на единия и другия номер.
Моля за обединяване на резултатите.В 107 ОУ следим рейтинга на децата заради условията за участие в математическата им школа.
Благодаря предварително

*

Неактивен misisf

  • 4
  • Пол: Жена
Здравейте, какво е необходимо да направя за да фигурира синът ми в класацията. Миналата година го имаше, тази година участва почти във всички състезания но не го намирам в класацията. Ученик е в 107-мо училище в София.

*

Неактивен gorogoro

  • 4
  • Пол: Мъж
За 4 клас също имаме класация(само за София),но е публикувана в една затворена група във фейсбук.
Може ли да станем членове на тази група?

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Здравейте, какво е необходимо да направя за да фигурира синът ми в класацията. Миналата година го имаше, тази година участва почти във всички състезания но не го намирам в класацията. Ученик е в 107-мо училище в София.

За начало кажете името му и резултатите от проведените състезания.

*

Неактивен maria77bg

  • 90
  • Пол: Жена
Може ли да станем членове на тази група?
Разбира се!
Групата се казва Прием в СМГ 2016-'17 г след IV клас. Заповядайте!

*

Неактивен gorogoro

  • 4
  • Пол: Мъж
Разбира се!
Групата се казва Прием в СМГ 2016-'17 г след IV клас. Заповядайте!
Благодаря за приема в групата. Как мога да открия класацията за 4-ти клас?

*

Неактивен maria77bg

  • 90
  • Пол: Жена
Благодаря за приема в групата. Как мога да открия класацията за 4-ти клас?
Разгледайте публикациите след като излязоха резултатите от пробния в СМГ  (9.12.2016) или пробвайте така:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MN4qZdPqr4d_OW2YcORU3a2JuDy53XsHwadcYqlKmPU/htmlview
В този вариант не са добавени всички резултати от ИС, но те вече са без значение, въпреки че за коректност съм ги отразила при мен.
« Последна редакция: 6.01.2017, 15:42 от maria77bg »

*

Неактивен gorogoro

  • 4
  • Пол: Мъж
Разгледайте публикациите след като излязоха резултатите от пробния в СМГ  (9.12.2016) или пробвайте така:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MN4qZdPqr4d_OW2YcORU3a2JuDy53XsHwadcYqlKmPU/htmlview
В този вариант не са добавени всички резултати от ИС, но те вече са без значение, въпреки че за коректност съм ги отразила при мен.
Благодаря

*

Неактивен Емилия

  • 3
  • Пол: Жена
Здравейте,моля да коригирате точките на сина ми Георги Любенов от 8 клас от ТУЕС на ЗМТ и ЕМТ има по 6 точки.Благодаря Ви предварително.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Нанесени са, но има дублиране на имената.
Благодаря за забележката, резултатите са обединени вече.