0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

СМГ са обявили резултатите от СМТ: http://smg.bg/uploads/SMT%202016%20SMG%20Rezultati.pdf
Утре ще бъдат качени резултатите на сайта на секция Изток, за участвалите в 125 училище.


Здравейте, не знам дали тук е най-подходящото място да се жалвам, но все пак... Искам да изкажа възмущението си от зад. 10 за 1-ви клас. Не е нормално, когато точно сега им се обяснява на дечицата кое е >, <, =, да сложат в геометричните фигури несъответстващи на големината им цифри. И тъй като няма абсолютно никаква логика в това, дъщеря ми отказва да приеме решението, както и аз, разбира се!


Учениците от столичното 125 ОУ достигнаха непосилни за другите висини - 5 от питомците на Д.Димитров успяха достойно да се представят в 2 състезания по едно и също време  :yahoo: - на 19 ноември 2016 са спечелили точки от СМТ проведено в 125 ОУ(11-13ч) и от ЕМТ проведено в ректората на СУ (10-14:30ч). Шампионите са както следва:
Име                                 т.СМТ       т.ЕМТ
Александър Дойчинов      60.5          10
Гергана Пеева                     72.5            8
Калоян Здравков               74               7
Мартин Димитров              65.5            9
Петър Дойнов                     67              7
 

*

Неактивен Kolada

  • 17
  • Пол: Жена
              Поздравления към г-н Димитров , подозирах го във  фантастични възможности и той все по често ги демонстрира. :ole

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
В първи пост са добавени резултати от СМТ 2016, проведено в много училища домакини

*

Неактивен mhz

  • 9
Някой има ли резултатите от провелия се турнир в ОУ "БРАТЯ МИЛАДИНОВИ" -гр.Бургас ?

*

Неактивен R.

  • 30

*

Неактивен mm

  • 2
Здравейте, бих искала да знам как се определят точките за две абсолютно вярно решени подусловия - съответно а/ и б/ и посочени 12 начина на подусловие в/ на 13 задача за 4 клас. Благодаря предварително.

*

Неактивен maria77bg

  • 90
  • Пол: Жена
Здравейте, бих искала да знам как се определят точките за две абсолютно вярно решени подусловия - съответно а/ и б/ и посочени 12 начина на подусловие в/ на 13 задача за 4 клас. Благодаря предварително.
Дъщеря ми с вярни а и б подусловия и 20 изброени варианта на 13в. е оценена с 6 точки за 13 задача (в СМГ).

Здравейте,
има ли резултати за 128СУ?

*

Неактивен petargv

  • 2
  • Пол: Мъж
Здравейте,
някой да знае какви са резултатите от 163 ОУ за 1-ви и 4-ти клас?