0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Вече има резултати във Варна
*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Резултати от областен кръг на НОМ

Варна
4 клас
5 клас
6 клас


Благодарности на РУО Варна и инспекторите по математика, които работят там.


Изх. №РУО1-1975/ 21.02.2017 г.
ДО
ДИРЕКТОРИТЕ
НА ОСНОВНИТЕ И СРЕДНИ
СТОЛИЧНИ УЧИЛИЩА
 
УВАЖАЕМА ГОСПОЖО/ УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ДИРЕКТОР,

Уведомявам Ви, че на електронната поща на повереното Ви училище са изпратени протоколи с резултатите на явилите се ученици от IV, V и VI клас от Вашето училище от участието им в Областния кръг на олимпиадата по математика, проведен на 08.02.2017 г.
В тази връзка моля за Вашето съдействие за информиране на учениците и да създадете необходимата организация за запознаване с резултатите от проведената олимпиада, като поставите протоколите с резултатите на достъпно за учениците и родителите място.
ВАНЯ КАСТРЕВА 
НАЧАЛНИК НА РУО – СОФИЯ-ГРАД    

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Аман от РУО София и безумните им решения.
И аман от анархията в държавата. Варна и Пловдив публикуват резултати - София не!
И никой не носи отговорност независимо какво прави.

*

Неактивен Kolada

  • 17
  • Пол: Жена
       Наистина е безумно във Варна и Пловдив може да се публикуват резултати,а в София е тайно,"БРАВО" на г-жа Кастрева!

*

Неактивен maria77bg

  • 90
  • Пол: Жена
Нашето училище разбира изречението: "да създадете необходимата организация за запознаване с резултатите от проведената олимпиада, като поставите протоколите с резултатите на достъпно за учениците и родителите място", като: на детето се казват само неговите резултати "на ухо", ако има отсъстващ - да се обади на секретарката или класната!
Писах до РУО. Ако имам отговор - ще пиша.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
http://81sou.org/root/Olimpiadi/Matematika_rezultati_oblasten_krag-2016-2017.pdf

Резултати областен кръг на НОМ - 81 СУ София

http://www.ruobg.com/messages/file_messages_students_15/mat_stat.pdf
Интересен прочит на резултатите за 4-6 клас - Плевен.


*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Интересен не знам.
Провалящ Олимпиадата, състезателния дух и прозрачността - Да

Имам усещането, че РУО не че чак толкова не осъзнават глупостите, които творят, а се забавляват и наслаждават на властта да правят каквото решат без да има последствия.

По-скоро си връзват гащите.  :)
Със сигурност си чел, а и вероятно повечето от хората, които се интересуват от състезания, прословутото становище на КЗЛД. За тези, които не са запознати с него, давам линк.
https://www.cpdp.bg/?p=element_view&aid=1877

Още се опитвам да разбера защо, след като искането е по повод оповестяването на резултатите от различните видове изпитни форми ( поне така пише), комисията е успяла да набута и резултатите от олимпиади и състезания в становището си.

*

Неактивен maria77bg

  • 90
  • Пол: Жена
Интересен не знам.
Провалящ Олимпиадата, състезателния дух и прозрачността - Да

Имам усещането, че РУО не че чак толкова не осъзнават глупостите, които творят, а се забавляват и наслаждават на властта да правят каквото решат без да има последствия.
Мисля, че училищата са още по-доволни. Не мога да разбера защо само 1 училище в София си сложи списък в сайта. Повечето са ги залепили, а някои (като нашето) дори нямат списък.
Аз успях вчера да се свържа с РУО (като преди това им пратих писменно запитване кой ще следи на всяко училище да има такъв списък). От там ми обясниха, че декларациите са по училищата и те трябвало да сортират от всички резултати и да обявят само тези с декларации. Но аз се питам защо да ги обявят, а не ги върнат към РУО, които пък да излезнат с обобщен списък с резултати на подали декларация. Защото е времеемко най-вероятно би бил отговорът.
Относно Становището. Моята адвокатка написа писмо, което пратих до МОН за отговор. (Ако някой има интерес към писмото мога да го публикувам). Когато получа някакъв отговор от МОН, ще го споделя.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
По-скоро си връзват гащите.  :)

Чел съм го - безотговорно и неадекватно.
Не разбирам защо трябва да се вързват гащи? Това е.. някакво становище на комисия за конкретен случай.
Нито е закон, нито е наредба, нито има общовалидно значение.

Аз, както и почти всички родители имаме друго становище...
Все си мисля, че съобразяването трябва да е насочено и към родители и ученици. В крайна сметка, чиновниците са на служба в благото на обществото - обществото не приема прибързаното становище на комисията с председател Венцислав Караджов.
Трябва да се избира между обществото и Венцислав Караджов...