0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен daley

  • 254
  • Пол: Мъж
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #14 -: 10.12.2016, 15:54 »
Разбира се, че не сте ме притеснила. Стараем се максимално бързо да се публикуват задачите и отговорите от провежданите състезания. Това представлява интерес за повечето родители на малките ученици. Може ли да ни споделите, къде се е провело състезанието от 11 часа?
*

Неактивен Деска

  • 33
  • Пол: Жена
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #15 -: 10.12.2016, 16:48 »
Варна например

Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #16 -: 10.12.2016, 16:54 »
И в Бургас

*

Неактивен Pepi

  • 20
  • Пол: Жена
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #17 -: 10.12.2016, 16:59 »
И в Добрич.А в Шумен,Русе и Смолян от 10 ч.,доколкото видях.Може би има и други.

Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #18 -: 10.12.2016, 17:17 »
Това, че потребител е дал линк към задачи, които са качени в нета не е някакво прегрешение.
А и не е някакъв прецедент задачите да са известни преди приключване на състезанието. Имало е години, когато в някои градове се е провеждало ден по-късно и задачите отдавна са били известни.

Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #19 -: 10.12.2016, 17:20 »
Има класиране и за останалите участници на гр.Плевен на сайта на СМБ Плевен

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #20 -: 11.12.2016, 00:41 »
Не е коректно да се публикуват задачите и отговорите преди края на състезанието!В някои градове то приключи в 13 часа.

Не съм съгласен....
В регламента на състезанието е посочено кога почва и кога свършва...
Аз на страницата на организаторите виждам - 8:30 до 10 и от 10:30 до 12:30...
Ако някои градове са нарушили регламента, сподели кои са и изпрати искане до централните организатори да бъдат анулирани резултатите им ако се налага.
Но да не оценяваш хора / училища, които помагат на всички чакащи с бързо публикуване на условия и отговори...

daley, благодарности за линка.


*

Неактивен Pepi

  • 20
  • Пол: Жена
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #22 -: 11.12.2016, 14:39 »
В първия пост пише ясно:Час на провеждане за София 8.30-10.00 за 1 и 2 клас,10.30-12.30 за останалите. От това следва,че е възможно да има разлика в часовете за другите градове.Такава информация,че тези часове са обявени за София срещнах и на още едно място. Затова не смятам,че другите са нарушили регламента.Имаха публикувана информация от края на миналия месец. А чак и да искам анулиране на резултати(не се вживявам толкова).
Не поставям оценки на потребители.
Нормално е някой като види информация да я сподели тук. За училището все още смятам,че е избързало с публикуването на отговорите. А на родителите нищо няма да им стане,ако ги видят половин чсс по-късно.
Този форум ми се струва,че е запазена територия за няколко души. Другите потребители са добре дошли само,ако споделят линк с информация,задават обикновен въпрос или просто четат,но не и да изказват мнение!

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #23 -: 11.12.2016, 17:54 »
Не поставям оценки на потребители.
Нормално е някой като види информация да я сподели тук. За училището все още смятам,че е избързало с публикуването на отговорите.
Този форум ми се струва,че е запазена територия за няколко души. Другите потребители са добре дошли само,ако споделят линк с информация,задават обикновен въпрос или просто четат,но не и да изказват мнение!

Противоречиш си...
Отправяш упрек към потребител, който е публикувал линк към задачите в темата.
Ако упрекът ти е към училището - надали форума е удачно място да го отправяш. Така че, трябва да се приеме, че той е към публикувалия линка.
Аз пък смятам, че е редно да защитя потребителя, защото всички очакваме информацията и тя е истински полезна.
Да, не ми харесва някой да помогне на всички и в отговор, вместо благодаря! да получи - не е коректно...

За споделянето - Не знам защо така ти се струва - всеки може да сподели мнение, включително и ти и всеки трябва да приеме, че в отговор може да получи контра мнение, несъвпадащо с неговото.
Не разбирам кое те ограничава да изказваш мнения?


*

Неактивен Pepi

  • 20
  • Пол: Жена
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #25 -: 13.12.2016, 11:53 »
Резултати гр. Добрич
http://www.leonardo-dobrich.com/files/news/____2016.pdf

Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #26 -: 14.12.2016, 15:39 »
Резултати и класиране в гр.Хасково -http://www.pmg-haskovo.org/news/read/id/153

*

Неактивен MOK

  • 2
Re: Коледно Математическо Състезание 2016
« Отговор #27 -: 14.12.2016, 17:20 »
Аз ли бъркам или т. нар. "платформа" за проверка на резултатите в София не работи? За дете 1-ви клас, държало изпит в 119 СОУ става въпрос.