Анкета

Ще се проведе ли областния кръг на Европейско Кенгуру 2017?

Да, без проблеми на всички места, за всички класове
2 (8.3%)
Да, само единици от организаторите няма да могат да го проведат
7 (29.2%)
Състезанието за класовете от 1 до 12 без 4-ти няма да се проведе при повечето домакини
2 (8.3%)
Предстои пълен провал
13 (54.2%)

Общ брой гласове: 24

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #140 -: 13.04.2017, 07:35 »
Опит за общо класиране:

1 клас
9 - 10 клас


Редакция: хайде и за 2 клас:
2 клас


С наличните данни - толкова...
ПП - Само да предупредя, ще направя такава боза само за 1 и 9-10 клас.
Първи, защото най-много се вълнуват хлапетата, 9-ти и 10-ти, защото ме интересува лично.
За другите класове - ако иска някой друг да си губи времето :)
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #141 -: 13.04.2017, 07:36 »
Моля за информация за 4ти клас.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #142 -: 13.04.2017, 08:35 »
Уфф....
Хайде и един Великденски подарък за второкласниците :)

2 клас, общо класиране ЕК

Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #143 -: 13.04.2017, 10:15 »
В първи клас Шумен има резултат 84 точки, не е отбелязан

Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #144 -: 13.04.2017, 11:26 »
Видях резултатите, синът ми е бил с баркод.
Имам следното питане: искам да му проверя работата, има ли някъде обявени официално дати и часове, кога може да се случи това?
Според мен, това с машинното проверяване е голяма глупост, съжалявам.
Синът ми това обяснява, как си е губил времето да пренася и прецизно да не излиза от мястото за попълване. Отделно мащаба на бланките е бил много малък, ако не пренасяш прецизно, може да объркаш и попълниш отговор на зад. 9 примерно с отговор на зад. 10.....Питам аз , къде остана математиката, изгуби се във всичките тези глупости?
Отделно съм на мнение, че децата с код и децата без код не са били поставени при равни условия. Децата без код, само са ограждали отговорите на листите със задачите, с код, са пренасяли отговорите на бланка, с мини мащаб, отделяли са време и енергия, за качествено запълване на кръгчета, вместо да го оползотворят за решаване на задачи.
И всичко това, с имената , списъци, кодове, разрешение за официално публикуване.....състезанията не са задължителни, който не иска публикуване на името на детето и резултата му, да не участва-елементарно и просто......разрешения, декларации, излишно усложнение.

Как мога да видя, къде са му грешките на детето: в грешни задачи, в грешно пренасяне, в грешно попълване на кръгчета и не отчитане от машината и т.н.......
Благодаря!


*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #145 -: 13.04.2017, 11:43 »
В първи клас Шумен има резултат 84 точки, не е отбелязан

Ами... Шумен не успях да изтегля резултатите - файлът е недостъпен и... не са включени във файловете, сори :(


*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #147 -: 13.04.2017, 12:34 »
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fHtgNC1DlmlxXJLcmbCHAaCflsC643ZDMvNjxhfyo_M/pubhtml?gid=157116290&single=true Шумен

Еми да...

Google Docs encountered an error. Please try reloading this page, or coming back to it in a few minutes.

To learn more about the Google Docs editors, please visit our help centre.


We're sorry for the inconvenience.
- The Google Docs Team

Ако някой има достъп и желание... - да добави резултатите в ексел файловете и да ги качи отново.

Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #148 -: 13.04.2017, 12:35 »
Аз ги отварям без проблем

*

Неактивен inb

  • 3
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #149 -: 13.04.2017, 13:24 »
Тази година гафовете нямат край. Днес констатирах, че моето дете, което учи в НПМГ, не фигурира в списъците с резултатите. В списъците въобще няма номера, започващи с 17000194. Писах e-mail на пишман организаторите и ми е интересно кога ще ми отговорят. Подозирам, че ще е с бързината на проверяване на работите.

*

Неактивен JimmyB

  • 1
  • Пол: Жена
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #150 -: 13.04.2017, 17:05 »
Тази година гафовете нямат край. Днес констатирах, че моето дете, което учи в НПМГ, не фигурира в списъците с резултатите. В списъците въобще няма номера, започващи с 17000194. Писах e-mail на пишман организаторите и ми е интересно кога ще ми отговорят. Подозирам, че ще е с бързината на проверяване на работите.

Моето дете също се явява в НПМГ и съответно номерът му започва със същите цифри. Звъннах на организаторите по телефона и ме увериха, че до утре сутрин ще бъдат добавени резултатите от НПМГ. Мислех това състезание за едно от най-интересните. Опропастиха всичко с тези баркодове.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #151 -: 13.04.2017, 17:22 »
Какво сега, финалните резултати не включват тези на явилите се в НПМГ ли :)

Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #152 -: 13.04.2017, 18:17 »
Аз нещо съвсем се обърках. Детето ми се яви на ЕК в 25 ОУ- София. Оттам не са ни давали никакъв код, съответно все още няма и никакво изнесено класиране в самото училище. Разговарях по телефона с някаква жена от училището /единственият посочен тел. на сайта им/ , но тя не ми даде никаква  инфо и ми обясни, че "не е запозната". Доклокото разбрах от други родители и в 19 СОУ е такова положението. Та въпросът ми е как ще разбера все пак какъв е резлутатът на детето ми и откъде?

*

Неактивен maria77bg

  • 90
  • Пол: Жена
Re: Европейско Кенгуру 2017
« Отговор #153 -: 13.04.2017, 18:33 »
Аз нещо съвсем се обърках. Детето ми се яви на ЕК в 25 ОУ- София. Оттам не са ни давали никакъв код, съответно все още няма и никакво изнесено класиране в самото училище. Разговарях по телефона с някаква жена от училището /единственият посочен тел. на сайта им/ , но тя не ми даде никаква  инфо и ми обясни, че "не е запозната". Доклокото разбрах от други родители и в 19 СОУ е такова положението. Та въпросът ми е как ще разбера все пак какъв е резлутатът на детето ми и откъде?
Единствено от 25 ОУ могат да Ви отговорят, но пробвайте да разговаряте и с организатора, а именно сдружението: http://www.bulgarian-kangaroo.eu/contact.htm
Все пак те трябва да имат и някаква контролна роля по организацията. Как така няма да Ви дадат код и в същото време да не са запознати с проблема - да Ви прехвърлят към отговорния с организацията в училището!