0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Здравейте,

Неприятно бях изненаден от лошият резултат на детето. След разговор, свалихме теста в къщи и за 20 минути го реши, като имаше двойно повече точки.

Вариантите са два:

1. Или се е разсеял и пишел глупости
2. Или проверката на теста е погрешна.

С цел да зная какво да предприема и как да го съветвам, искам да съм сигурен че "грешката" е от негова страна. Има ли как да разбера (видя), как точно е попълнил самият тест по време на състезанието?

Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: 28.04.2017, 09:40 от Родител »
*

Неактивен bimbo

  • 7
  • Пол: Жена
С цел да зная какво да предприема и как да го съветвам, искам да съм сигурен че "грешката" е от негова страна. Има ли как да разбера (видя), как точно е попълнил самият тест по време на състезанието?

Разбира се, че има. Проверете в училището, в което се е явило детето кога и къде може да се запознаете с работата му.

Разбира се, че има. Проверете в училището, в което се е явило детето кога и къде може да се запознаете с работата му.

Благодаря!

Резултати Пловдив:http://www.draganmanchov.info/index.html
« Последна редакция: 28.04.2017, 15:07 от Todor314159 »

Резултати - Бургас

Награждаването ще се състои на 04.5. (четвъртък) от 12:00 в Актовата зала на училището - ОУ Братя Миладинови.

имате ли резултати за гр.Кърджали

Здравейте къде могат да се намерят резултати за Димитровград. Проверих на сайта, но освен за София за никой друг град не са активни.

*

Неактивен Sisi16

  • 4
  • Пол: Жена
За резултатите от Варна:
slaveykov.net/za-rezultatite-ot-velikdenskoto-matematichesko-systezanie/
 :2guns:
« Последна редакция: 1.05.2017, 00:48 от Sisi16 »

Здравейте, как за едни градове класиранията излизат в рамките на дни, а за други не? Питам относно Враца. Или пак на 15 септември се предполага, че трябва да се разбере кой какво е направил на състезанието