0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Re: Коледно Математическо Състезание 2017
« Отговор #42 -: 19.12.2017, 19:33 »
В сайта на СМБ Изток пише:
"Класирането и наградените се обявяват в интернет-страница на секция „Изток” – http://iztok-smb.com/ до 13.12.2017г. "

Има ли ги обявени вече ?
*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Коледно Математическо Състезание 2017
« Отговор #43 -: 21.12.2017, 02:37 »
Наградени ученици от Коледно Математическо Състезание 2017

Наградени участници от математически гимназии СМГ и ПЧМГ


Не че недостатъците в организация на математически състезания могат да учудят някого, но....
Хора от СМБ, секция Изток - не можете да кръщавате списъка с наградени участници от математически гимназии - Наградени СМГ!
Делението в списъците не е СМГ и останалите, а се базира на други признаци.

*

Неактивен bilyananacheva

  • 13
  • Пол: Жена
Re: Коледно Математическо Състезание 2017
« Отговор #44 -: 22.12.2017, 09:08 »
Поредната организаторска издънка. Отделили са децата от СМГ и ПЧМГ, все едно са ..... даже не знам как да го напиша. Тези гадини им обират медалите и са решили все пак да си раздадат медали и на техните деца  :lipsrsealed:

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Коледно Математическо Състезание 2017
« Отговор #45 -: 22.12.2017, 09:15 »
Поредната организаторска издънка. Отделили са децата от СМГ и ПЧМГ, все едно са ..... даже не знам как да го напиша. Тези гадини им обират медалите и са решили все пак да си раздадат медали и на техните деца  :lipsrsealed:

Това е практика в КМС и ВМС от години. При това, според мен изключително адекватна.
За да е пъстър календара трябва да има всякакви състезания - както такива, насочени към непрофилирани училища и ученици, така и други, с квоти, на които не може да се участва само с желание.