0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Pitagor6

  • 3
  • Пол: Жена
Здравейте. Искам да попитам къде мога да намеря задачи за подготовка за участие в състезанието за ІV клас "Питагор", което ще се провежда през април и резултатът от него се взема в предвид при класиране за МГ в повечето градове в страната да паралелките от V-ти клас? В нет-а намирам само теста от миналогодишното състезание. Да ви е известно да има издаден сборник със задачи от предходни години? Или пък някой да ги има от някъде? Моля да ме насочите!
Re: Математическо състезание "Питагор"
« Отговор #1 -: 19.03.2018, 12:11 »
Миналата година се проведе за първи път.

*

Неактивен Pitagor6

  • 3
  • Пол: Жена
Re: Математическо състезание "Питагор"
« Отговор #2 -: 19.03.2018, 13:55 »
Значи за това намирам публикувани задачи от миналата година само. Учителката на сина ми се е заблудила тогава, че има издаден сборник със задачи за подготовка за това именно състезание. Приемам тогава препоръки за други сборници със задачи, които биха били от помощ в подготовката за това именно състезание. Тестът от миналата година ще бъде ориентир за сложността и за типовете задачи, на които да се наблегне. Но все пак - ще се радвам на препоръките ви и за конкретни сборници.

*

Неактивен mharacharova

  • 1
  • Пол: Жена
Re: Математическо състезание "Питагор"
« Отговор #3 -: 2.04.2018, 10:34 »
Здравейте! И аз се интересувам от примерни задачи за състезание "Питагор". Ще Ви бъда благодарна, ако ме насочите към някой сборник.

*

Неактивен A.Neycheva

  • 1
  • Пол: Жена
Re: Математическо състезание "Питагор"
« Отговор #4 -: 3.04.2018, 06:29 »
Здравейте! Относно " Питагор" не разбирам как да запиша детето си. В нашето училище ли, ако вече не е минал срока. Поне така беше с "Кенгуру".

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Математическо състезание "Питагор"
« Отговор #5 -: 3.04.2018, 07:44 »
Здравейте! Относно " Питагор" не разбирам как да запиша детето си. В нашето училище ли, ако вече не е минал срока. Поне така беше с "Кенгуру".

Да, записванията за Питагор трябва да са по училищата. 4ти клас ли е детето? Нека да помоли класната си да се поинтересува.

*

Неактивен kat33

  • 41
Re: Математическо състезание "Питагор"
« Отговор #6 -: 25.04.2018, 17:58 »
Здравейте,някой има ли отговорите на задачите от състезанието Питагор от миналата година?Благодаря!