0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
във връзка с публикуваните резултати за 4-ти клас - гр. Пловдив, искам да попитам следното : максималният брой точки, който може да се получи за една задача, не е ли 7 точки?
Направи ми впечатление, че детето, което е на 3-то място с общ резултат от 15 точки е оценено за 1-вата задача с 15 точки, а за следващите две задачи с 0 точки.
Възможно ли е това?

*

Неактивен apost

  • 13
  • Пол: Жена
Да,максималния брой точки  за една задача е7... изобщо не мога да ги открия резултатите от П
ловдив,но е интересно,ако наистина е оценено така....странно

*

Неактивен nikoleta_iv

  • 8
  • Пол: Жена
Здравейте,
във връзка с публикуваните резултати за 4-ти клас - гр. Пловдив, искам да попитам следното : максималният брой точки, който може да се получи за една задача, не е ли 7 точки?
Направи ми впечатление, че детето, което е на 3-то място с общ резултат от 15 точки е оценено за 1-вата задача с 15 точки, а за следващите две задачи с 0 точки.
Възможно ли е това?

Според мен е грешка


Резултати 4-6 клас Велико Търново - на сайта на РИО : https://drive.google.com/file/d/1NRv5qbWURQ4cxpXpz_ZlxXr66lMGNExR/view

Здравейте,

Моля да ме извините, ако повтарям някого - имате ли резултатите от София. Кога се очаква да излязат? :)

Благодаря!

Аз днес пак звънях в РУО и казаха,че ако не успеят за тази вечер,ще бъде утре сутрин...Така че,денят е утре,надявам се :ole.
« Последна редакция: 21.02.2018, 18:19 от Ggerii77 »

Аз днес пак звънях в РУО и казаха,че ако не успеят за тази вечер,ще бъде утре сутрин...Така че,денят е утре,надявам се :ole.

Благодаря! Дано! да си пожелаем да се зарадваме и на резултатите :)

*

Неактивен senkra

  • 2
  • Пол: Жена
А резултатите за Бургас кога ще излязат и къде?

Излязоха ли резултатите от София? Сутринта мина, обядът мина. Прекалиха вече.

За къде бързате - и без това ще имат по 2-3 точки макс. :)

*

Неактивен Илияна

  • 3
  • Пол: Жена
Май, май...убиха ги с тези задачи като гледам резултатите и по другите градове....
Ама ми се схвана пръста от рефрешване вече   :)