0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен bobo0363

  • 2
  • Пол: Мъж
от велико търново и варна
Здравейте,относно Шаркова не ме интересува какъв капацитет е, по-добре е че се пенсионира,за да не ни тормози децата. Искам още да попитам кога ще се проведе областният кръг на НОМ

от велико търново и варна
Знаеш ли откъде мога да намеря темите

*

Неактивен галя

  • 1
  • Пол: Жена
някой има ли  задачите за 4 клас от стара загора?
кога ще бъдат известни резултатите и къде се публикуват?
благодаря



*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Областен кръг на НОМ - 2 февруари 2019 г. - 09 часа
Разпределение за областен кръг на Олимпиада по математика 2019 в София
 - Ученици от 4 до 7 клас от училищата в район Младост се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в 125 СУ
 - Ученици от 4 до 7 клас от училищата в райони Витоша и Красно село се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в 19 СУ
 - Ученици от 4 до 7 клас от училищата в райони Банкя, Връбница, Илинден, Красна поляна, Люлин, Нови Искър, Овча купел и Надежда се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в 56 СУ
 - Ученици от 4 до 7 клас от училищата в райони Студентски, Изгрев, Искър, Подуяне, Слатина и Панчарево се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в 55 СУ
 - Ученици от 4 до 7 клас от училищата в райони Триадица, Средец, Възраждане и Сердика се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в 22 СУ
 - Ученици от 4 до 7 клас от училищата в райони Лозенец и Оборище се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в НПМГ

 - Ученици от 8 до 12 клас се явяват на областен кръг на НОМ 2019 в СМГ


УСПЕХ!


*

Неактивен Matematik

  • 5
  • Пол: Мъж
2 задача за 7 клас  б подточка съм я доказвал с еднакви триъгълници. Дали ще ми признаят точки?


*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Класирани за национален кръг на Олимпиада по математика 2019

7 клас
8 - 12 клас

*

Неактивен sidtus

  • 28
  • Пол: Жена
Знаете ли кога ще излязат за София всички резултати? Не само класираните.... :)

Здравейте!Къде могат да се видят резултатите от общинския и областния кръг за гр.Видин? Благодаря

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Резултати от областен кръг на Национална олимпиада по математика 2019

7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
12 клас